Dzieci na servie
#11
(11-15-2017, 21:58)HubPlayGames napisał(a): no wiesz, jednak wiekszosc stanowią tacy gracze.

I już wiem, dlaczego Hub to taki cwaniaczek. Jednak możesz się mylić, jest bardzo dużo graczy starszych od Ciebie, a mądrzejszych jeszcze więcej (bez obrazy, to tylko mój punkt widzenia).

Wiem, że Hub mając swoje prawa teraz mnie zbanuje na forum albo warn poleci i na 100% nie będzie długo tego posta, mimo że to jest tylko dopowiedź] a odpowiedź na temat jest powyżej. Ale już miałem 10 dni bana za "nukera" (tia...), to luz, nie rusza mnie to Tongue
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#12
(11-15-2017, 22:25)RastaMasio napisał(a):
(11-15-2017, 21:58)HubPlayGames napisał(a): no wiesz, jednak wiekszosc stanowią tacy gracze.

I już wiem, dlaczego Hub to taki cwaniaczek. Jednak możesz się mylić, jest bardzo dużo graczy starszych od Ciebie, a mądrzejszych jeszcze więcej (bez obrazy, to tylko mój punkt widzenia).

Wiem, że Hub mając swoje prawa teraz mnie zbanuje na forum albo warn poleci i na 100% nie będzie długo tego posta, mimo że to jest tylko dopowiedź] a odpowiedź na temat jest powyżej. Ale już miałem 10 dni bana za "nukera" (tia...), to luz, nie rusza mnie to Tongue

znowu zaczynasz?
zes sie go uczepil jak nwm co nie jest pomocnikiem idealnym ale bez przesady na kazdym kroku na niego naskakujesz.. niby masz sie za taka madra osobe a zachowujesz sie jak skonczony debil (bez obrazy to tylko moje zdanie) od ciebie jest rowniez bardzo duzo starszych graczy jak i madrtzejszych a nawet mlodszych i madrzejszych jednoczesnie a jakos ci tego nie wypominamy jak juz musisz sie wpychac to zajmij sie tematem
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#13
dzieci tez maja prawo do gry i zabawy, ot co.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości