Dzieci na servie
#1
Mam pytanko Do założyciela i pomocników. Nie chcielibyście wprowadzić jakiegoś wieku, aby wejść na server. Bo jeśli niektórzy grający na servie są w starszym wieku i jak widzą jak te dzieci od 8 lat do 14 Zaczynają żebrać, jakieś donaty wprowadzili i ogółem spam jest Kłótni. Zróbcie z tym jakiś porządek umili to na pewno Większości graczom grę. Big Grin
Być, albo nie być o to jest pytanie...
#2
no wiesz, jednak wiekszosc stanowią tacy gracze. a poza tym to jak mielibysmy sprawdzać wiek? chyba nie daloby rady tego zrobić :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(11-15-2017, 21:57)miloszkoh napisał(a): Mam pytanko Do założyciela i pomocników. Nie chcielibyście wprowadzić jakiegoś wieku, aby wejść na server. Bo jeśli niektórzy grający na servie są w starszym wieku i jak widzą jak te dzieci od 8 lat do 14 Zaczynają żebrać, jakieś donaty wprowadzili i ogółem spam jest Kłótni. Zróbcie z tym jakiś porządek umili to na pewno Większości graczom grę. Big Grin

Podejżewam, że sam masz niewiele wiecej niż 14 lat więc spokojnie. Mają czas sie jeszcze nauczyc ortografii.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
Teoretycznie według PEGI, Minecraft jest dla osób od 7 roku życia.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(11-15-2017, 21:57)miloszkoh napisał(a): Mam pytanko Do założyciela i pomocników. Nie chcielibyście wprowadzić jakiegoś wieku, aby wejść na server. Bo jeśli niektórzy grający na servie są w starszym wieku i jak widzą jak te dzieci od 8 lat do 14 Zaczynają żebrać, jakieś donaty wprowadzili i ogółem spam jest Kłótni. Zróbcie z tym jakiś porządek umili to na pewno Większości graczom grę. Big Grin

Niestety w taki przypadku nie mugł byś grać ja tez nie jak i 40% serwera wiecnie...
i jak ty chcesz to sprawdzać ;?...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
Ale to nawet nie chodzi o ortografię, ale jeśli zachowanie Jest przerażające czy nie można takich osób banować? Sad
Być, albo nie być o to jest pytanie...
#7
Minecraft z tego co wiem to jest gra od 7 lat, czyli kazda osoba z takim wiekiem moze w nia grac i gdzie chce, spam zawsze bedzie przy tym (mowisz chyba o classic) ze tutaj te "zebranie" jesli bedzie caly czas wysylane to mozesz zglosic to jako spam i taka osoba dostanie bana.
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
Kaukazu, aktualnie zaraz mam 17 lat Wink więc raczej Mogę Wink
Być, albo nie być o to jest pytanie...
#9
Nie ma praktycznej możliwości sprawdzania wieku delikwenta metodami nieinwazyjnymi. Bany za ortografię: zaraz polecą "ale ja dyslektyk! ale ja 10 lat mam i nie ómiem!" Ale za bezczelność, chamstwo i kłamstwo już jestem skłonny do banów.

Niedostępny
#10
Nie mozna takim graczom zabronic gry byloby to wobec nich nie fair.. sa mlodzi maja prawo nie wiedziec co to ortografia zaloze sie ze w ich wieku lepszy nie byles spam byl jest i bedzie niewazne jacy gracze beda zawsze znajdzie sie osoba ktora musi zareklamowac swoj sklep albo chce cos pilnie sprzedac wiec spami jesli tak to ci przeszkadza mozesz albo takie osoby zglosic albo wylaczyc chat ewentualnie uzyc komendy /ignore nick
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości