Przypadek
#11
Skoro serwera nie cofniesz to chociaż oddasz najważniejsze itemy ? ...
#12
Ale nawet nie masz dowodu ze takie itemy tam byly, tez tak kiedys mialem z autosklepem, ze gdy chcialem komus pomoc to sam to wpisalem. Ja wtedy musial zostac "goly i wesoly" bo nic cennego nie mialem z tego autosklepu. A o glowach juz nie wspomne bo to juz gorsze.
Pozdrawiam
Niedostępny
#13
(11-08-2017, 20:50)miecz19 napisał(a): Ale nawet nie masz dowodu ze takie itemy tam byly, tez tak kiedys mialem z autosklepem, ze gdy chcialem komus pomoc to sam to wpisalem. Ja wtedy musial zostac "goly i wesoly" bo nic cennego nie mialem z tego autosklepu. A o glowach juz nie wspomne bo to juz gorsze.
Ja tez tak miałem......
Tylko że wtedy ktoś się pytał na czacie jak się czyści działkę A ja mi odpisalem tylko że nie postawiłem kropki.... ./
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#14
No tak nie może być... Naprawdę przydałoby się wprowadzić jakieś zabezpieczenie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
Ja miałem identycznie jak Ty droga Tysio, chciałem kogoś wyrzucić, a że komenda "nie zadziałała" to pospamiłem. Tak patrzę, coś mi nie gra. Orientuję się, że straciłem 8 latarnii, stak diax blok i 2xEQ netherracka. Fajnie. Sam pisałem o tym problemie i zwyczajnie nic nie wskórasz - Twój błąd.

Jakby co dalej proponuję 5-cio krotne potwierdzenie usunięcia działki w celu uniknięcia podobnych sytuacji. W tym wątku poruszałem swój problem.

Niedostępny
#16
Jak dlamnie komenda /p wyczysc powinna mieć dodatkową komędę z opisem "czy napewno chcesz wyczyscic dzialke?" /p wyczysc akceptuj
Niedostępny
#17
W plotme nie da się zrobić takiego zabezpieczenia, jest on dość prostym pluginem..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#18
(11-08-2017, 22:21)Boczek napisał(a): W plotme nie da się zrobić takiego zabezpieczenia, jest on dość prostym pluginem..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Tylko wiesz ehmg...
Plg można skonfigurować
Chyba niektorzy więdzą co i jak
Niedostępny
#19
(11-08-2017, 22:21)Boczek napisał(a): W plotme nie da się zrobić takiego zabezpieczenia, jest on dość prostym pluginem..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Nie da się skontaktować z twórcami tego plotme? Czy nie można zainwestować w oficjalne plotme? (z /p deny co Pan_Masio_13 opisywał) Czy naprawdę nie można zrobić choć kroku w tę stronę? A może Cichusek już próbował, ale twórcy nie odpowiadają? Ale przede wszystkim: Czy nie można za zgodą twórców modyfikować chociaż trochę pluginu?

Niedostępny
#20
(11-08-2017, 22:24)Iam napisał(a):
(11-08-2017, 22:21)Boczek napisał(a): W plotme nie da się zrobić takiego zabezpieczenia, jest on dość prostym pluginem..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Nie da się skontaktować z twórcami tego plotme? Czy nie można zainwestować w oficjalne plotme? (z /p deny co Pan_Masio_13 opisywał) Czy naprawdę nie można zrobić choć kroku w tę stronę? A może Cichusek już próbował, ale twórcy nie odpowiadają? Ale przede wszystkim: Czy nie można za zgodą twórców modyfikować chociaż trochę pluginu?

Spokojnie bez agresji "bo widzę że już grubsze literki"
A więc można to zrobić w 4min...
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości