Przypadek
#1
Witam,
A wiec tak: chciałam usunąć pewną osobę z mojej działki i głupia ja zamiast wyrzucić tą osobę wyczyściłam działkę ... Wiem, że to bardzo głupie ... Gdyby Pan, Panie Cichusku mógłby coś z tym zrobić np. cofnąć to byłabym bardzo wdzięczna, ponieważ miałam na niej dużo ważnych dla mnie przedmiotów m.in. diamenty, kwarc, podpisy itd. Mam nadzieję na odzyskanie tych przedmiotów. Id działki to: 1;96 .
Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź, Tysia001
#2
niestety nie będzie takiej możliwości, ponieważ działka zostanie przywrócona z dzisiaj, z godziny 3/12, i będziesz miała podwojone przedmioty. przykładowo mogłaś mieć tam czaszkę mrocznego szkieleta, sprzedać ją i wyczyścić działkę, teraz żądać jej przywrócenia, i +250k za darmo.
#3
Najgorsze jest to że to co napisałam powyżej jest prawdą ... Ja taka nie jestem i nie oszukuję ...
#4
(11-08-2017, 19:16)Tysia001 napisał(a): Najgorsze jest to że to co napisałam powyżej jest prawdą ... Ja taka nie jestem i nie oszukuję ...

Ty moze nie, ale zaraz zleci sie masa graczy, ktorzy moga oszukiwac.
#5
Dlaczego to przez to że inni to "janusze biznesu" oszukują ja jako uczciwy gracz tego serwera mam cierpieć ?
#6
(11-08-2017, 19:39)Tysia001 napisał(a): Dlaczego to przez to że inni to "janusze biznesu" oszukują ja jako uczciwy gracz tego serwera mam cierpieć ?

taka sprawiedliwość Tongue poza tym, to twój błąd.
#7
Taka zerowa bym powiedziała Cry
#8
Dla mnie to głupota, nie każdy jest złodziejem.
Powinniście pomagać graczom, a nie zniechęcać ich do gry.
Korona wam z głowy nie spadnie.
Rozumiem, że to jej wina jednak są możliwości aby sprawdzić, czy nie sprzedała żadnych cennych itemów tak?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
Owszem, mi np. odechciało się grać...

A tak poza tym nie mam żadnych cennych itemów ani na działce również ich nie było. Mówię tu np. o czaszkach mrocznego. Były tam tak jak mówiłam: diamenty, kwarc, podpisy i inne...
#10
(11-08-2017, 19:58)CRAVE napisał(a): są możliwości aby sprawdzić, czy nie sprzedała żadnych cennych itemów tak?

jak sobie to wyobrazasz? mialbym sprawdzac ekwipunki i wszystkie skrzynie wszystkich graczy, ktorzy dzisiaj sie logowali? nie jest to mozliwe.
w dodatku jezeli mialbym przywrocic jej dzialke, to musialbym cofnac caly serwer o jeden dzien, czyli wszyscy straciliby dzisiejsze postepy na rzecz jednej glupiej pomylki.


co do tematu: niestety trzeba uwazac, co moge poradzic.
moze jacys znajomi z gry zrozumieja twoj bol i podziela sie z toba paroma rzeczami.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości