Co jest?
#11
(10-30-2017, 20:05)MrWojteczek napisał(a): cichy jak gralem na pisto strzelilem do kamilasiwego on we mnie i wywalilo mnie , potem jak chce wejsc to nie moge bo wyskakuje mnie / Proxy Connect to lost

Przed chwilą u mnie pojawiło się to samo.

2 raz.

Już 3 razy.

Cały czas mnie wywala -_-

Już tak z 10 razy. Wejdę i po 5 sekundach mnie wywala.
Niedostępny
#12
Też tak mam.
#13
jtdiro i mrwojteczek, sprawdzilem logi.
poprzednie kicki byly zwiazane z pluginem na antyknockback, te pozniejsze sa zwiazane z bugiem w silniku serwera, ktory dzisiaj rano zmienilem.
z tego co widze, to nie tylko was wyrzucalo i nie tylko z serwera pvp, na obecna chwile lepiej zmienic wersje gry na 1.8, podobno takie kicki zdarzaja sie jak uzywa sie wersji 1.7.
jutro rano wgram inny silnik na ktorym blad ten moze zostal juz naprawiony i zobaczymy jak bedzie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Mojego kuzyna cały czas wywala. Wiem, że to przez słabą jakość sprzętu i internetu, ale przecież to jest porażka...
Ps. Niezły pomocnik..[Obrazek: 604a03d559fabb49ac465c451448770b.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#15
(11-01-2017, 18:18)Boczek napisał(a): Mojego kuzyna cały czas wywala. Wiem, że to przez słabą jakość sprzętu i internetu, ale przecież to jest porażka...
Ps. Niezły pomocnik..[Obrazek: 604a03d559fabb49ac465c451448770b.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
przecież sprawa jest w toku wiec co ja mam pisać, skoro mnie nie wywala ani nie wiem jak temu zaradzić. fajnie, ze wszystko wiesz, ale czasami nie da się pomoc.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#16
(11-01-2017, 18:25)HubPlayGames napisał(a):
(11-01-2017, 18:18)Boczek napisał(a): Mojego kuzyna cały czas wywala. Wiem, że to przez słabą jakość sprzętu i internetu, ale przecież to jest porażka...
Ps. Niezły pomocnik..[Obrazek: 604a03d559fabb49ac465c451448770b.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
przecież sprawa jest w toku wiec co ja mam pisać, skoro mnie nie wywala ani nie wiem jak temu zaradzić. fajnie, ze wszystko wiesz, ale czasami nie da się pomoc.

a jaki kuzyn ma nick?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#17
Davidek11

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#18
też przed chwilą tak miałem zabił mnie oski i wywaliło mnie do lobby i wyczyściło ekwpiunek
#19
sprawdzilem was obu, wyrzucil was antycheat, prawdopodobnie mieliscie lagi.
boczek jak sam przyznales, twoj kuzyn ma slaby internet i przez to dostawal kicki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#20
Cichuseek, właśnie kuzyn strzelił we mnie 2 razy z pistoletu, gdy stałem na dachu i mnie wywaliło. To nie może tak być, że jeśli mam słabszy internet to mnie wywala co 5 minut, dodam, że wieczorem zawsze mam słabszy internet..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości