Co jest?
#1
Gram sobie, ginę i nagle wywala mnie do lobby i czyści ekwipunek. Tak 2 razy. Raczej to nie jest wina internetu. Można coś z tym zrobić?
Niedostępny
#2
miałem podobnie, po zgonie wywala do lobby (zero jakiegokolwiek komunikatu) i gdy wracam mam wyczyszczony ekwipunek, tez 2 razy
¯\_(ツ)_/¯
#3
podczas smierci was wyrzucalo?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
po śmierci, znaczy sie tak jakby działo sie to równocześnie ale śmierć normalnie zaliczało
¯\_(ツ)_/¯
#5
(10-30-2017, 17:48)Croxx napisał(a): po śmierci, znaczy sie tak jakby działo sie to równocześnie ale śmierć normalnie zaliczało

macie moze jakas konkretna godzine o ktorej to sie stalo? tak mniej wiecej jakis przedzial minutowy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
hmmm grałem od 16:00 do 17:30 mniej wiecej, ciezko mi określić to dokładniej
¯\_(ツ)_/¯
#7
mnie jakos 5-10min temu tak wyrzucilo
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#8
zbadalem sprawe, wyrzucil was nowy plugin na antyknockback, pewnie jakies lekkie lagi mieliscie.
powiadomienie powinno sie pokazac jako Nie uzywaj cheatow! (mi sie pokazuje), ale czemu wam wyczyscilo ekwipunki to nie mam pojecia, nie widze bledow w konsoli, a sam plugin ma za zadanie dac wam tylko kicka.
zmniejszylem troche czulosc pluginu tzn. wiecej trzeba zadac cheaterowi uderzen aby go wyrzucilo, plugin sprawdza czy gracz odskoczy, jak nie odskoczy po kilku uderzeniach to go wyrzuca, teraz trzeba bylo zadac okolo 5 takich uderzen, a po restarcie trzeba bedzie zadac okolo 10 (czyli po polnocy).

croxxa wyrzucilo 2 razy o 17:14 i 17:26, a oskiego raz o 18:01, jtdiro tez o 17:10.
jesli plugin rzeczywiscie blokuje cheaterow, to chyba takie przypadkowe kicki nie sa takie zle, problem jest tylko taki, ze czysci eq, ale jeszcze na to spojrze.
moze kojarzycie te sytuacje, nie skakaliscie za duzo? moze mieliscie jakas sciane za soba, moze jakos dziwnie staliscie na czyms i dlatego was nie odrzucilo? plugin sprawdza odrzut w pionie, a nie w poziomie, bo podczas ataku gracz tez lekko podskakuje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
bardzo możliwe że biegłem podskakując, raczej to było na otwartej powierzchni, na zwykłej płaskiej podłodze
lagów raczej na pewno nie mialem, zbyt dobre łącze xd
i tak jak mówiłem, działo sie to równo ze śmiercią, nie dało sie zauwazyc ze w tym momencie nas nie odrzuciło czy cuś
¯\_(ツ)_/¯
#10
cichy jak gralem na pisto strzelilem do kamilasiwego on we mnie i wywalilo mnie , potem jak chce wejsc to nie moge bo wyskakuje mnie / Proxy Connect to lost


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości