Ban za cheaty
#11
Fajnie, że absolutyzm, natomiast nie może być coś takiego, że wszyscy potulnie zgadzają się na rozkazy nałożone z góry. Cichusek, jak i Hub, jak i ja, jak i ktokolwiek inni nie są nieomylni, więc trzeba umieć coś zakwestionować, sprzeciwić się, gdy coś się nie zgadza.

Niedostępny
#12
Nie no spokojnie (: rozumiem to przecież. Hub kiedyś koledze, od tak, wszedł na całkowicie zabudowana dzialke
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#13
(10-17-2017, 18:30)Iam napisał(a): Fajnie, że absolutyzm, natomiast nie może być coś takiego, że wszyscy potulnie zgadzają się na rozkazy nałożone z góry. Cichusek, jak i Hub, jak i ja, jak i ktokolwiek inni nie są nieomylni, więc trzeba umieć coś zakwestionować, sprzeciwić się, gdy coś się nie zgadza.
No fajnie ale, co zrobisz? No nic nie zrobisz... Ja się nie wtrącam, jednak myślę że jeżeli są jakieś wątpliwości to należało by jakoś się nimi zająć, a nie iść w zaparte.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
na serwerze skyblock uzywales nukera
dodatkowo musialem isc po kordach, ponieważ dales mi bl wiec nie moglem tepnac się i obserwować bezpośrednio co robisz.
nie mam dowodow na twoje cheaty, ponieważ nie musze ich mieć. jestem pomocnikiem wiec obdarowano mnie zaufaniem, którego nie nadużywam.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#15
(10-17-2017, 19:15)HubPlayGames napisał(a): na serwerze skyblock uzywales nukera
dodatkowo musialem isc po kordach, ponieważ dales mi bl wiec nie moglem tepnac się i obserwować bezpośrednio co robisz.
nie mam dowodow na twoje cheaty, ponieważ nie musze ich mieć. jestem pomocnikiem wiec obdarowano mnie zaufaniem, którego nie nadużywam.
Jak rozpoznaje sie nukera? Byłem oskarżany o nukera, podczas kożystania ze sposobu z f11.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#16
(10-17-2017, 19:20)Boczek napisał(a):
(10-17-2017, 19:15)HubPlayGames napisał(a): na serwerze skyblock uzywales nukera
dodatkowo musialem isc po kordach, ponieważ dales mi bl wiec nie moglem tepnac się i obserwować bezpośrednio co robisz.
nie mam dowodow na twoje cheaty, ponieważ nie musze ich mieć. jestem pomocnikiem wiec obdarowano mnie zaufaniem, którego nie nadużywam.
Jak rozpoznaje sie nukera? Byłem oskarżany o nukera, podczas kożystania ze sposobu z f11.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
f11 nie kreci glowa a on krecil, jeszcze potrafie to rozpoznać Tongue
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#17
(10-17-2017, 19:57)Vpanadzio napisał(a): Jak się kopię na f11?
Przytrzymujesz LPM, klikasz f11 i orazu puszczasz LPM. Takie rzeczy na pw (lub w off topie :p)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#18
(10-17-2017, 19:15)HubPlayGames napisał(a): na serwerze skyblock uzywales nukera
dodatkowo musialem isc po kordach, ponieważ dales mi bl wiec nie moglem tepnac się i obserwować bezpośrednio co robisz.
nie mam dowodow na twoje cheaty, ponieważ nie musze ich mieć. jestem pomocnikiem wiec obdarowano mnie zaufaniem, którego nie nadużywam.

Ja to rozumiem, że jako młody człowiek dostałeś wysokie stanowisko na serwerze i teraz jesteś zadowolony. Jestem w stanie zrozumieć też, że chcesz sobie powykorzystywać szanse na to, żeby mnie zdenerwować/dopiec mi. Rozumiem, że fajnie jest nadużywać komend administracyjnych dla własnych potrzeb. Ale bądźmy poważni... Kopałem sobie na stoniarkach a nagle dostaje bana. Gdy zobaczyłem od kogo ten ban, już wiedziałem że "zemsty nadszedł czas" i kolega zwyczajnie za obrażanie na innym serwerze tutaj wykorzystał komendy aby się odegrać. Szkoda, że administracja tutaj ma tak chore przywileje jak braki dowodów a zwłaszcza, że jesteś zaledwie pomocnikiem. Widocznie Cichusek za bardzo Ci ufa. Natomiast prawdą jest, że dowody powinny być, zwłaszcza jak banują pomocnicy.
Bo to tak samo jakby sędzia nie mając dowodów powiedział "dobra idziesz do więzienia"...
Zastanówcie się troche, otwórzcie oczy i zobaczcie co się dzieje... Administracja robi sobie co chce i nie szanuje graczy... Ktoś taki jak Hub moim zdaniem na pomocnika się nie nadaje, ponieważ załatwianie osobistych porachunków nie powinno odbywać się na tym serwerze.
Ja dodałem Cie do blacklisty, oczywiście że tak! Nie lubię Cię jesteś po prostu niepoważny co widać w postępowaniu i nie umiesz rozdzielić funkcji administracyjnych od osobistych spraw.
A zaufania nadużywasz pełną gębą. Na innych serwerach ale i na tym pewnie też grasz na huzuni i na to nikt nie patrzy. Banowanie w celu wyrównania rachunków też jest kiepskie, ale czego można wymagać od dziecka... to są tylko błędy rodzicielskie, które skutkują wyładowaniem agresji czy smutku w internecie, najlepiej krzywdząc innych.
Ja poczekam na koniec tego bana bo i tak zbyt często nie gram mam teraz na to mniej czasu ze względu na dom, rodzine, prace. Nie ugodziłeś mnie tym banem Hub nie wyszło Ci Wink ale zastanówcie się czy na pewno odpowiednie osoby zajmują odpowiednie stanowiska... Wink
Z poważaniem
RastaMasio
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości