Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Ban za cheaty - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Sky-Land.pl (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Forum - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: Ban za cheaty (/showthread.php?tid=32038)

Strony: 1 2


Ban za cheaty - M_Ceslav_V - 10-17-2017

Dostałem bana za cheaty...
zastanawiam się czemu go dostałem i dlaczego trwa on aż 10 dni?


RE: Ban za cheaty - HubPlayGames - 10-17-2017

Mysle, ze dostales go za cheaty. Dodanie mnie do bl nie uchroni cie przed banem Wink


RE: Ban za cheaty - M_Ceslav_V - 10-17-2017

dodałem do bl bo Cie nie lubie Wink a nie mam zadnych cheatów i poprosze dowody na to Wink


RE: Ban za cheaty - HubPlayGames - 10-17-2017

Nie musze pokazywac ci dowodow, wystarczy, ze przylapie cie na uzywaniu cheatow - ot taki przywilej admina Smile


RE: Ban za cheaty - M_Ceslav_V - 10-17-2017

nie można owego nadużywać a zwłaszcza, że jestem niewinny a poza tym nigdy nie byłem karany za cheaty Wink
rozumiem, że mnie nie lubisz ale nie może się to odzwierciedlać na serwerze, że będziesz na nim wyrównywał rachunki z innego serwera Wink


RE: Ban za cheaty - _CBS - 10-17-2017

Moze napisz jakich cheatow uzywal i gdzie (tryb i miejsce [np. wyspa]), jesli pamietasz


RE: Ban za cheaty - Minecraftowy - 10-17-2017

Nie ma dowodów nie ma sprawy.


RE: Ban za cheaty - _CBS - 10-17-2017

(10-17-2017, 18:16)Minecraftowy napisał(a): Nie ma dowodów nie ma sprawy.

Ekipa serwwra nie musi miec dowodow.


RE: Ban za cheaty - Iam - 10-17-2017

(10-17-2017, 18:18)Invi napisał(a):
(10-17-2017, 18:16)Minecraftowy napisał(a): Nie ma dowodów nie ma sprawy.

Ekipa serwwra nie musi miec dowodow.
Idąc tym tropem mogę być skrajnie niewygodnym dla administracji i dostanę bana za rzekome cheaty czy cokolwiek innego, byleby się mnie pozbyć.

Idąc tym tropem wspaniała administracja może banować dowolnych graczy a powody przypisać wedle uznania.

W moim odczuciu jeżeli gracz zostanie przyłapany przez pomocnika/moderatora za oszustwo, używanie cheatów czy przetrzymywanie to mimo wszystko powinien (a nawet musi być, żeby było rzetelnie) być dowód w sprawie.

A konflikt personalny między Hubem a RastaMasio właśnie sprawił, iż wiarygodność banowania "na słowo" straciła znaczenie i wartość. Jeszcze raz: Muszą być wyrazne dowody w sprawie, jak w realnym życiu.


RE: Ban za cheaty - Minecraftowy - 10-17-2017

(10-17-2017, 18:21)Iam napisał(a):
(10-17-2017, 18:18)Invi napisał(a):
(10-17-2017, 18:16)Minecraftowy napisał(a): Nie ma dowodów nie ma sprawy.

Ekipa serwwra nie musi miec dowodow.
Idąc tym tropem mogę być skrajnie niewygodnym dla administracji i dostanę bana za rzekome cheaty czy cokolwiek innego.

Idąc tym tropem wspaniała administracja może banować dowolnych graczy a powody przypisać wedle uznania.

W moim odczuciu jeżeli gracz zostanie przyłapany przez pomocnika/moderatora za oszustwo, używanie cheatów czy przetrzymywanie to mimo wszystko powinien (a nawet musi być, żeby było rzetelnie) być dowód w sprawie.

A konflikt personalny między Hubem a RastaMasio właśnie sprawił, iż wiarygodność banowania "na słowo" straciła znaczenie i wartość. Jeszcze raz: Muszą być wyrazne dowody w sprawie, jak w realnym życiu.

Absolutyzm Iam
Smile