Cichusku podalem link do spawnu
#21
(10-16-2017, 20:58)Snaxx napisał(a):
(10-16-2017, 20:49)HubPlayGames napisał(a): Bardzo fajny spawn, dobra robota :p jednak nie wiem czy wymienilbym obecny na ten..
z jakiego powodu jesli moglbym spytac byc moze da sie go zlikwidowac

znaczy no nie chodzi o to, ze jest brzydki, bo nie jest, ale po prostu wole tak jakby większe przestrzenie. być może na twoim tez tak jest tylko film sprawia inne wrazenie :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#22
(10-17-2017, 15:11)_Seweryn napisał(a): Świetna budowla, jednak wydaję mi się że odrobinę chaotyczna.
Mam tu na myśli tą trawę która jest wszędzie xD
EDIT To tylko szczegół xD Spawn świetny jestem za dodaniem
EDIT2 Daj link do pobrania spawnu

wiem ze jest wszedzie taki byl zamiar watpie aby w tamtych czasach ktokolwiek sie tym przejmowal
co do linku udostepnie go dopiero przy finalnej wersji spawnu na razie bede wprowadzac poprawki pozatym cichusek i tak na razie nie chce go dodac wiec nie ma pospiechu

(10-16-2017, 20:10)Cichusek napisał(a): sciezki sa rzeczywiscie waskie, porosniete trawa i w dodatku z waskimi przejsciami miedzy lisciami drzew, mysle, ze moglbys to jakos poprawic aby nie bylo tak ciasno.

niezbyt wiem co z tym zrobic poniewaz w tym stylu te sciezki sa specjalnie tak zrobione to nie ma byc chodniczek czy cos to ma wygladac jak stara zadeptana sciezka jedynie moglbym oddalic drzewa od niej jak i posadzic wyzsze aby bylo wiecej miejsca wokol jednak urozmaicac sciezki nie zamierzam
ps co do murow niewazne jak wysokie je zrobie i tak znajda sposob aby wyjsc a to jakos zbuguja klocki by wejsc bezposrednio na mur lub zbuguja tak by wejsc na jakis budynek a nastepnie na mur wiec zapytam.. nie da sie zrobic ograniczenia swiata aby nie mogli dalej wychodzic? stary spawn chyba to posiadal
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#23
Szanuję Twoją pracę Snaxx, ale mi nie przypadła do gustu. Szczerze, bardzo nie podoba mi się ten spawn. Wszystko jest daleko od siebie i trzeba biegać. Na obecnym spawnie masz wszystko (teleporty, enchanty, craftingi, enderchesty) w jednym pomieszczeniu i jest to bardzo wygodne.
Bardzo często umieram na surowcowej i jestem zmuszony latać na spawn, a potem biec do teleportów i szukać jak najbliżej dead waypointa na mapce z surowcami. Potrafię tak biegać po kilkadziesiąt razy, a każda sekunda się dla mnie liczy, gdyż drogocenne itemki mogą zniknąć.
Budynek spawnu jak dla mnie jest za mały.
Ścieżka niewidoczna, trudno się odnaleźć. Znaczy, kwestia przyzwyczajenia i zapamiętania co gdzie i jak.
Za dużo drzew albo za niskie, zasłaniają wszystko i nie da się swobodnie chodzić.
I chyba ostatnie- sklepik. Już chyba zauważyliście, że jestem leniwy i nawet przekroczenie 20 kratek to dla mnie dramat oraz wszystko musi być na wierzchu na wolnej/dużej przestrzeni. Odstęp pomiędzy ścianami może być nieco denerwujący. Na poprzednim spawnie pomiędzy "półkami" sklepowymi było kilka kratek odstępu. Często pod kursor wchodzili gracze. Już pomijam, że trzeba latać w tą i we w tą. Meh, ciasno tam jest. I w sklepie i na całym spawnie. Obecny jest fajny, gdyż sklepik jest uporządkowany oraz "zbity", no i nie ograniczają Cię żadne ściany.
Jestem stanowczo na nie w sprawie zmiany.
#24
(10-18-2017, 19:30)Krulew napisał(a): Szanuję Twoją pracę Snaxx, ale mi nie przypadła do gustu. Szczerze, bardzo nie podoba mi się ten spawn. Wszystko jest daleko od siebie i trzeba biegać. Na obecnym spawnie masz wszystko (teleporty, enchanty, craftingi, enderchesty) w jednym pomieszczeniu i jest to bardzo wygodne.
Bardzo często umieram na surowcowej i jestem zmuszony latać na spawn, a potem biec do teleportów i szukać jak najbliżej dead waypointa na mapce z surowcami. Potrafię tak biegać po kilkadziesiąt razy, a każda sekunda się dla mnie liczy, gdyż drogocenne itemki mogą zniknąć.
Budynek spawnu jak dla mnie jest za mały.
Ścieżka niewidoczna, trudno się odnaleźć. Znaczy, kwestia przyzwyczajenia i zapamiętania co gdzie i jak.
Za dużo drzew albo za niskie, zasłaniają wszystko i nie da się swobodnie chodzić.
I chyba ostatnie- sklepik. Już chyba zauważyliście, że jestem leniwy i nawet przekroczenie 20 kratek to dla mnie dramat oraz wszystko musi być na wierzchu na wolnej/dużej przestrzeni. Odstęp pomiędzy ścianami może być nieco denerwujący. Na poprzednim spawnie pomiędzy "półkami" sklepowymi było kilka kratek odstępu. Często pod kursor wchodzili gracze. Już pomijam, że trzeba latać w tą i we w tą. Meh, ciasno tam jest. I w sklepie i na całym spawnie. Obecny jest fajny, gdyż sklepik jest uporządkowany oraz "zbity", no i nie ograniczają Cię żadne ściany.
Jestem stanowczo na nie w sprawie zmiany.
z tego co wiem na classicu chyba tez sa warpy poustawiane wiec nie widze zbytnio problemu w tym co do ciasnoty to nie jest finalna wersja spawnu jest on tu ukazany wlasnie po to aby ocenic drzewa beda zmieniane by bylo troche wiecej miejsca ten budynek nie jest ostatecznie wybrany na miejsce respa pozatym wszystko przeciez jest obok siebie.. jedyne co jest oddalone to wymieniarki i troche portal
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#25
(10-18-2017, 19:30)Krulew napisał(a): (...) Wszystko jest daleko od siebie i trzeba biegać. Na obecnym spawnie masz wszystko (teleporty, enchanty, craftingi, enderchesty) w jednym pomieszczeniu i jest to bardzo wygodne.
(...)
Budynek spawnu jak dla mnie jest za mały.
Ścieżka niewidoczna, trudno się odnaleźć. Znaczy, kwestia przyzwyczajenia i zapamiętania co gdzie i jak.
Za dużo drzew albo za niskie, zasłaniają wszystko i nie da się swobodnie chodzić.
I chyba ostatnie- sklepik. Już chyba zauważyliście, że jestem leniwy i nawet przekroczenie 20 kratek to dla mnie dramat oraz wszystko musi być na wierzchu na wolnej/dużej przestrzeni. Odstęp pomiędzy ścianami może być nieco denerwujący. Na poprzednim spawnie pomiędzy "półkami" sklepowymi było kilka kratek odstępu. Często pod kursor wchodzili gracze. Już pomijam, że trzeba latać w tą i we w tą. Meh, ciasno tam jest. I w sklepie i na całym spawnie. Obecny jest fajny, gdyż sklepik jest uporządkowany oraz "zbity", no i nie ograniczają Cię żadne ściany. (...)
Pierwsza kwestia. Daleko wszędzie? Przecież jest /sklep, /pvp, odległości do poszczególnych rzeczy nie są duże (40 kratek? ojej, straszne).

Spawn ten charakteryzuje się właśnie tą "ciasnotą", z drugiej strony to jest jej urok, taka "przytulność".

Sklepik, w jeszcze poprzednim spawnie (przed tym co jest teraz) /sklep też miał taki problem, wystarczyło 1 kratkę za daleko przejść i na przykład inną rzecz się kupowało albo 1 kratkę przejść zle i nie to sprzedawałeś w skupie.
Natomiast do tego wszystkiego można się zaadaptować.

Ja się pocieszam samą ideą zmiany. Reszta to drobnostki, naprawdę, większość graczy zaklimatyzuje się szybko.

A, jeszcze te "rozmazane" i "niewyrazne" chodniczki - one są tak specjalnie zrobione, wątpię, żeby zamieniły się w wyrazne ścieżki, zaszpeciłoby to nowy spawn.

Niedostępny
#26
(10-18-2017, 21:03)Iam napisał(a): Sklepik, w jeszcze poprzednim spawnie (przed tym co jest teraz) /sklep też miał taki problem, wystarczyło 1 kratkę za daleko przejść i na przykład inną rzecz się kupowało albo 1 kratkę przejść zle i nie to sprzedawałeś w skupie.
jesli to taki problem moge go poszerzyc tylko moga byc problemy z terenem
sklep zrobilem na styk jesli bede go powiekszac bedzie wystawac poza granice dirta czyli bede musial sie bawic w poprawianie terenu
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#27
Snaxx
Z tego co widziałem po filmie da się wyskoczyć przez murek :/
Wystarczy na straganach "wyparkurować" na bost jupie na drzewa i z drzew na murek ...
ALE
Teraz też się da bez problemu wyskoczyć więc to chyba nie jest problem dla cichego...
#28
(10-19-2017, 06:41)Creed napisał(a): Snaxx
Z tego co widziałem po filmie da się wyskoczyć przez murek :/
Wystarczy na straganach "wyparkurować" na bost jupie na drzewa i z drzew na murek ...
ALE
Teraz też się da bez problemu wyskoczyć więc to chyba nie jest problem dla cichego...

Nie widze problemu, na obecnym spawnie też sie da.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#29
nawet na to zbytnio nie patrzylem poniewaz jesli ktos sie uprze to i tak znajdzie wyjscie poza mur jak nie droga naturalna to zbuguja klocki i sie wydostana
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#30
OGULNIE SPAWN FAJNY ALE TROCHE ZECZY TRZEBA ZMIENIC


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości