Cichusku podalem link do spawnu
#1
Witam!
nadszedl moment w ktorym kilka godzin mojej pracy sie skonczylo
projekt ulegl duzej zmianie poniewaz planowalem zrobic ogromny spawn bo taki mam styl.. jednak przypomnialo mi sie ze skyland zawsze posiadal mniejsze spawny dlatego tez postanowilem kontynuowac tradycje
a oto rezultaty mojej improwizacji ktore pozostawiam do oceny jak i opinii graczy jak i wlasciciela czy wedlug niego ten spawn jest warty uwagi i czy zamierza go zaakceptowac w przyszlosci
filmik ---> https://youtu.be/x847F5evo78
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
Ładny, za dodaniem.
Niedostępny
#3
Jedyne do czego można sie przyczepić to mało widoczne ścieszki. Mógł byś jeszcze dać wiecej tabliczek informujących co gdzie jest.
Oprócz tego wszysto spoko :d

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#4
Mi sie troche nie podoba pvp i mini pvp , zeby bylo jakos otoczone szklem bylo by owiele lepiej
Niedostępny
#5
(10-16-2017, 18:40)Deuce napisał(a): Mi sie troche nie podoba pvp i mini pvp , zeby bylo jakos otoczone szklem bylo by owiele lepiej
tylko po co? szklo oszpeci caloksztalt spawnu / sciany na pvp sa a skakac z gory sie nie oplaca poniewaz obrazenia od upadku sa wlaczone
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
Ale nie widac gdzie jest otoczone pvp , musi byc czyms otoczone bo tego nie widac gdzie sie zaczyna pvp , musisz szklem albo nwm czyms otoczyc , bo pozniej gracze bedą narzekać . Ale to jak Cichusek bedzie chcial
Niedostępny
#7
Ogólnie to zainspirowałeś mnie do zbudowania czegoś w takim średniowiecznym stylu... Expert

Ogólnie to spawn jest ładny, brawa dla ciebie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
bardzo fajny spawn.
mini pvp wydaje mi sie zbedne, to normalne (duze) wyglada ladnie i chyba wielkosciowo wystarczy, moze jednak dorobic drugie wejscie do niego?
sciezki sa rzeczywiscie waskie, porosniete trawa i w dodatku z waskimi przejsciami miedzy lisciami drzew, mysle, ze moglbys to jakos poprawic aby nie bylo tak ciasno.
do takiego stylu budowania to nawet pasuje, ale na spawnie lepiej sie chodzi jak jest ogolnie wszystko widoczne.
drzewa sa fajnym wypelnieniem pustego terenu, ale aby z tym nie przesadzic, to ja staram sie sadzic wysokie drzewa (lub te duze) aby spokojnie bylo mozna cos zobaczyc, a nie tak by liscie zaslanialy.
zauwaz, ze na wiekszosci spawnow sa posadzone drzewa tak aby mozna bylo bez problemu pod nimi przechodzic, czyli jakies 2-3 kratki nad ziemia lub wiecej (w przypadku kolosow) jezeli chce z daleka pokazac droge do np. sklepu, areny czy innego uzytecznego miejsca.
miejsce spawnu (bo jak rozumiem znajduje sie tuz obok pokoju z informacjami) jest dosyc proste i za male, tam wszyscy rozpoczynaja rozgrywke, musi byc przestronnie, bo ludzie sie zadepcza i niczego nie znajda. akurat miejsce pvp ladnie wyglada pod spawn, bo jest otoczone gorami z ladnymi domkami w skale i jest sporo miejsca aby sie zorientowac gdzie co sie znajduje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Drugiego wejscia specjalnie nie robilem aby uniknac rozgrywki typu ''wbiegne jednym wybiegne drugim'' wedlug mnie jesli gracz idzie na pvp powinien sie liczyc z tym ze chodzi o walke a nie zabawe w kotka i myszke jesli to wielki problem moge to zmienic sciezki moge troche poprawic i posadzic wiecej wysokich drzew na miejscu zwyklych (sa zwykle drzewa poniewaz buduje bez komend wiec czasem trudno nie stracic nerwow przy czekaniu az za 20 razem urosnie wysokie drzewo) a co do punktu spawnu moge zrobic jakies miejsce poza rezydencja np usune kilka drzew i zastapie je altanka / ewentualnie po prostu oddam spawn w twoje rece i zrobisz drzewa wedlug swojego uznania jak i miejsce respa
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#10
Za dużo drzew i nie da się wszystkiego zobaczyć gdzie co jest. Fajny spawn ale duzo rzeczy do poprawy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości