Perm za co?!
#11
(10-07-2017, 14:30)MikoPlayerYT napisał(a): Chciałbym też przypomnieć, że nie ma ŻADNYCH dowodów, że to mogłem zrobić ja i rider!

Na ss jest hasło do konta CzempnyPompa

Czekam na unbana i wypowiedź cichuska

na ridera akurat sa mocne dowody, wiec w jego sytuacji nic nie zdzialasz, w dodatku u niego w enderchescie znalazly sie skradzione przedmioty.

ty rzeczywiscie tylko raz sie zalogowales, ale zrobiles to i dlatego dostales bana za pomoc w kradziezy.
srednio mi pasowalo twoje zalogowanie sie na to konto w sytuacji, ktora miala miejsce i do tych operacji, ktore gracze w tym czasie wykonywali, dlatego twoja historyjka o podaniu przez niego hasla jest troche wiarygodna, dlatego mysle, ze cie moge odbanowac.

nie za bardzo mam chec tlumaczyc wszystkim co takiego zrobilem i jak wykrylem ta kradziez, ale tym ktorzy nadal twierdza, ze rider nic nie zrobil niestety musze powiedziec, ze sie mylicie.
wedlug niektorych rider ma przerwe od gry i koledzy odswiezaja mu dzialki ze swoicg kont, bo sa do nich dodani, ale tak czy siak nawet jezeli nie zrobil tego osobiscie rider, to zrobiono to z jego konta, a rozne tajemnicze dla was dowody wszystko zwalaja na niego.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości