Perm za co?!
#1
Mój nick: MikoPlayerYT
Ej dlaczego jak wbiłem do minecrafta na serwer sky-land.pl pokauje mi, że dostałem perma za kradzież?? Nic nigdy nie ukradłem!!!
Proszę o wjaśnienie sprawy...
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke
#2
Dostaliscie permy ty i Rider572 za kradziez glow
Niedostępny
#3
co? jaką kradzież?
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke
#4
(10-07-2017, 13:49)VovoL napisał(a): Jak nie wiesz za co to nie wypowiadaj sie

Dlatego wlasnie sie pyta, dlaczego dostal perma.

Z tego co widze za kradziez, dokladnie ta:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=31885
#5
Dziś jakiś gość o nicku CzempnyPompa podawał swoje pasy do konta, po napisaniu tego był restart serwera i po restarcie wbiłem na jego konto i zobaczyłem, że działka jest pusta tylko dirt nad ulicą.... Powiedziałem koledze że moge mu dać tą działkę (nick kolegi: OSTRYJAKBRZYTWA). I on potem napisał do hmurki że to nie on i ona miała się z bana wycofac!!
Dodaje ss innego kolegi:

macie

Proszę o unbana cichy... Uważam że jestem niewinny


Załączone pliki Miniatury
   
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke
#6
może ta osoba wlasnie specjalnie podala haslo żeby zmylic admina co do ip? Tongue
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Może tak to by wyjasniało dużo. ten gracz okradl hmurke a rider jest niewinny a czachy to mogły byc jego bo kilka mial swoich
#8
Może ale napewno to nie ja!!! Po 2 minutach pobytu na jego koncie oddałem działke koledze OSTRYJAKBRZYTWA... Dał bym rade tyle ukraść i gdzieś oddać? Jeszcze nigdy nikomu nic nie ukradłem i nikogo nie oszukałem... Zawsze się broniłem przed takimi ludzmi co oszukują...
Chociaż jest jedna rzecz... Jak byłem zalogowanym na zdobytym koncie CzempnyPompa to nie dało się zniszczyć dirta... więc może to był ktoś inny niż CzempnyPompa? Kto był poprzednim właścicielem?

Powtarzam jeszcze raz... JESTEM NIEWINNY! Proszę o UNBANA!!
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke
#9
A moze to był Wumil ? on sie pierwszy o tym dowiedzial. Prosze to sprawdzic
#10
Chciałbym też przypomnieć, że nie ma ŻADNYCH dowodów, że to mogłem zrobić ja i rider!

Na ss jest hasło do konta CzempnyPompa

Czekam na unbana i wypowiedź cichuska
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości