Spadki FPS.
#11
(10-01-2017, 00:37)Fresh napisał(a): Było tyle razy to wałkowane na forum więc raczej powinieneś wiedzieć, że jest takie coś jak optifine i tekstury 4x4..

Optifine nic mi nie dziala + wczoraj wieczorem na defaulcie nawet mialem spadki. Tongue
#12
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=17270
A jak już nic nie pomoże to po prostu zmień działke?
#13
(10-01-2017, 11:27)Fresh napisał(a): http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=17270
A jak już nic nie pomoże to po prostu zmień działke?

Z nvidia probowalem, nic nie dalo. Dzialki napewno nie zmienialem.'
Dzisiaj wiele graczy mi sie wlasnie na te spadki fpsow skarzylo kolo mojej dzialki.
#14
Ja tam jakiś większych ścinek nie czuje. No nic... A wszyscy wiedzą jaką mam padakę.
Wniosek: To nie z budowlami jest coś nie tak.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
(10-01-2017, 13:23)Tails napisał(a): Wniosek: To nie z budowlami jest coś nie tak.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Przy mojej dzialce wszystkie spadki zaczely sie, kiedy sobczi odpalila swoj mobgrinder. Przez jakies pol roku byl on wylaczony, ale zostal on znow wlaczony a sobczi znow nie gra - jedynie dzialke odswieza albo iwona jej. Nie widze ich na serwerze, wiec nawet nie mam jak sie z nimi skontaktowac.
#16
ogólnie to sprawdzałem jak tam jest z moim autosklepem i wydaje mi się ze nie wiadomo jakich spadków on nie generuje.
inna sytuacja była jak budowałem u boxa na 0:-1. Im bliżej byłem 0:0 to coraz większe spadki były.. czasami się nawet zwieszało (w sumie to się nie dziwie skoro typek wylał wode + 14 mechanizmów na 1 piętro).
U matiego zbytnio tez spadków nie mam... a on ma chyba bliżej do mojej 1:-1 niż do sobczi
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#17
(10-08-2017, 13:12)CruQ napisał(a): ogólnie to sprawdzałem jak tam jest z moim autosklepem i wydaje mi się ze nie wiadomo jakich spadków on nie generuje.
inna sytuacja była jak budowałem u boxa na 0:-1. Im bliżej byłem 0:0 to coraz większe spadki były.. czasami się nawet zwieszało (w sumie to się nie dziwie skoro typek wylał wode + 14 mechanizmów na 1 piętro).
U matiego zbytnio tez spadków nie mam... a on ma chyba bliżej do mojej 1:-1 niż do sobczi

Sprawdzales moze skrawek dzialki od strony grindera sobczi? Co jakies 2/3 min sa spadki.
#18
Przy dzialce 2;1 2;2 od zawsze byly lagi, nawet jesli nic tam nie bylo zbudowane :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#19
(10-08-2017, 13:23)HubPlayGames napisał(a): Przy dzialce 2;1 2;2 od zawsze byly lagi, nawet jesli nic tam nie bylo zbudowane :p

A tu mowa akurat jest o 2;-2 i 0;-1


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości