Spadki FPS.
#1
Na dzialkach 2;-2 (moja) i 0:-1 (theboxhead) sa duze spadki fpsow. Spowodowane jest prawdopodobnie:
- Gora autosklepu mati2710 (nie wiem co tam jest)
- MobGrinder Sobczi, ktory powoduje u mnie spadki FPS na drugiej polowie dzialki (grinder jest kolosalnej wielkosci w gore)
- Dyniarka Kox_MarcinPL, ktora powoduje spadki FPS na dzialce theboxhead.

Screeny: https://imgur.com/a/OMzn2

Prosilbym o zrobienie cos z tymi spadkami FPS, bo ja normalnie nie moge np. glowstone ze skrzynek wyciagac, ktore mam po tamtej stronie, a u boxa nie mozna normalnie budowac.

A i prosilbym tez o przeniesienie tego watku: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid228358 do dzialu skargi na graczy, bo pomylilem dzialy.
#2
Potwierdzam, mam tak jakies 4 fps z 40fps
#3
Ogromne spadki fps są takrze na działce 2:1

Albo ujmę to prościej : przy magazynie "skrzyni" Mateuu
#4
<<post nabity, od razu mówię>>

Dlaczego dalej nie odróżniacie różnicy między spadkami FPS a lagami, tylko używacie tego zamiennie? To absolutnie nie to samo.

Spadki FPS: Masz stabilne X FPSów po czym, gdy wkraczasz w jakąś strefę, FPSy lecą na łeb na szyję.

Lag: Powodowany jest przez zgubienie pewnej ilości pakietów danych w drodze, przez co należy wysłać jeszcze raz te pakiety, a to kosztuje czas. Stąd lagi.

I cytat z samej Wikipedii: Czasami pojęcie opóźnienia jest błędnie stosowane do określenia „klatkowania”, lub inaczej efektu „żabich skoków” w płynności, przy przesyłaniu lub generowaniu obrazów graficznych, co objawia się spadkiem liczby klatek na sekundę (FPS).

Niedostępny
#5
(09-30-2017, 10:20)Creed napisał(a): Ogromne spadki fps są takrze na działce 2:1

Albo ujmę to prościej : przy magazynie "skrzyni" Mateuu
Nie ten tryb, ty mówisz o prisonie, a tu mowa jest o cls.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
A... Nie popatrzyłem... Ale odrazu Cichy też będzie wiedział
#7
Ja tez mam takie lagi przy dzialkach tych co mówił M_A_T_I , strasznie laguje i czasami wywala z servera
Niedostępny
#8
latalem 11 min i mialem tylko raz scinke, w dodatku w zupelnie innym miejscu, a fpsy poprawily sie po 2-3s i znowu mialem ich duzo.
po prostu wczytywal mi sie jakis wiezowiec.
nic nadzwyczajnego w okolicy nie widze, patrzylem na budynki na powierzchni i pod nia, nic tam ciekawego nie ma.
mapa jest mocno rozbudowana, wiele przedmiotow stoi na ziemi i sie wczytuje, wedlug mnie to przez to.
mobgrinder wlacza sie raz na jakis czas - nie mam lagow.
u boxheada dyniarka raczej nie laguje, bo jest takich pelno a i tak wlacza sie poszczegolny mechanizm dopiero gdy cos urosnie.
u matiego na dachu jest jakis system alchemiczny z lejkow cos w stlu malej sortowni, to tez nie laguje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Grinder sobczi mi akurat niezle fpsy zniza, jest tych pieter z 30 a mam na 2 polowie dzialki takie lagi ze masakra. Nie moglbys jakos obnizyc dzialanie grindera? I tak sobczi nie wchodzi na serwer i tak...
#10
Było tyle razy to wałkowane na forum więc raczej powinieneś wiedzieć, że jest takie coś jak optifine i tekstury 4x4..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości