ODSKOCZNIA!
#31
(09-27-2017, 19:32)HubPlayGames napisał(a): To moze lepiej zeby przeladowywala sie takze wtedy, gdy nie trzyma sie jej w reku?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#32
to jest jedyne dobre rozwiazanie ale czy jest to mozliwe? zadna bron nie przeladowuje sie chyba obecnie gdy jej sie nie trzyma
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#33
Wiec dlatego pytam :/ napisalem juz na pierwszej stronie aczkolwiek chyba nikt nie zauwazyl
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#34
(09-27-2017, 19:32)HubPlayGames napisał(a): To moze lepiej zeby przeladowywala sie takze wtedy, gdy nie trzyma sie jej w reku?
Byłoby to nie fair wobec wszystkiego innego, gdzie reload jest wymagany podczas trzymania jej ręku. Z resztą odskocznia to nie jest jakaś ofensywna broń służąca do ataku, a przez to wymagająca szybkiego reloadu. To jest swoiste "ability", którego używa się raz na dłuższy czas. Ability, które należy rozważnie używać, a nie po to, by szybciej dotrzeć do celu.

Niedostępny
#35
Mi tam bardziej chodzi o to ze to co napisal hub powinno byc ostatecznoscia.. jesli da rade niech zostanie jak jest vip sam w sobie i tak jest op nie widze problemu w rozwazniejszym uzywaniu odskoczni
(widzialem juz jak napisales na poczatku ale bardziej skupilem sie na glupotach pisanych przez wojteczka)
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#36
(09-28-2017, 18:59)HubPlayGames napisał(a):
(09-27-2017, 19:32)HubPlayGames napisał(a): To moze lepiej zeby przeladowywala sie takze wtedy, gdy nie trzyma sie jej w reku?

szukalem, ale tak sie n ie da.

ustawilem czas przeladowania na 15s, ujdzie? mysle, ze tak, chociaz chcialem ustawic na 20s.
zmniejszylem ten czas az o polowe, a i tak odskocznia jest po to aby szybko uciec i zaatakowac, a nie uzywac jej bez przerwy.
to tylko taki bonus, a nie jakies latanie, czy styl chodzenia po mapie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości