ODSKOCZNIA!
#1
Witam,
Chciałbym o przywroceniu odskoczni albo chociaż zwiększenie je do 5 bo nie da sie grac jak jest 1 bo jak jest przy tobie 4 typa i jak chce sie uciec to sie nie da.To jest gadzet dla vipa jak chce ktos ja miec to niech sobie kupi range , wcale nie kosztuje to duzo.
Pozdrawiam i mam nadzieje Cichy ze przywrocisz albo zwiększysz je do 5 min.
#2
Na tak. Jeśli się da, można zablokować przenoszenie odskoczni na inne miejsca i przywrócenie 10 użyć.
Niedostępny
#3
Na nie...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#4
No w sumie lepiej.To jest gadzet dla vipa a vip wiadomo ze bedzie mial ulatwienie.

Lub dodac do 5 i zmniejszyc czas przeladowania
#5
Nie
XD
#6
Jak najbardziej jestem na tak.
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin
#7
Na nie.
Lubie przestawiac odskocznie w inne miejsce....
Słodki Potworek
#8
Z tym przeładowywaniem to jest dziwnie, gdy wystrzelasz cały magazynek pistoletu i już zacznie się przeładowywać i przełaczy się slot naprzykład na jedzonko, to po "powrocie na pistolet" bedzie trzeba przeładować jeszcze raz (chyba, że tylko ja tak mam). Czyli wychodzi na to, że trzeba by było trzymać odskocznie w łapce przez cały czas przeładowywania, bo inaczej nie zadziała. Myśle, że jest to troche niemożliwe, bo przecież nikt nie będzie chodził z odskocznią przez tyle czasu..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#9
(09-27-2017, 18:47)Boczek napisał(a): Z tym przeładowywaniem to jest dziwnie, gdy wystrzelasz cały magazynek pistoletu i już zacznie się przeładowywać i przełaczy się slot naprzykład na jedzonko, to po "powrocie na pistolet" bedzie trzeba przeładować jeszcze raz (chyba, że tylko ja tak mam). Czyli wychodzi na to, że trzeba by było trzymać odskocznie w łapce przez cały czas przeładowywania, bo inaczej nie zadziała. Myśle, że jest to troche niemożliwe, bo przecież nikt nie będzie chodził z odskocznią przez tyle czasu..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

nie dziwie sie, ze teraz czas wydaje sie wam zbyt duzy skoro przestawialiscie sobie odskocznie w ekwipunku, jeszcze niedawno prosiliscie mnie abym go zwiekszyl.
tak, trzeba trzymac odskocznie lub inna bron podczas jej przeladowania.
przeladowanie odskoczni trwa rowno 30 sekund, nie jest to duzo.
odskocznia zostala dodana aby moc latwo uciec lub szybko zaatakowac, a nie po to aby skakac z kwiatka na kwiatek, bo nie chce wam sie chodzic.
skoczycie raz, odczekacie pol minuty z odskocznia w rece w jakims bezpiecznym miejscu i mozecie skakac dalej.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
To moze lepiej zeby przeladowywala sie takze wtedy, gdy nie trzyma sie jej w reku?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości