Ban za glitch'a.
#21
(08-29-2017, 16:48)swinia123 napisał(a): SPRAWDZIE M_A_T_I PODEJRZEWAM MULTIKONTO

Podaj nick multikonta
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#22
po pierwsze, to nie jest temat o Matim, a po drugie, jakbys sie zbugowal w podlodze, to sytuacja by wygladala tak samo jak pod sciana.
bug w podlodze (chociaz malo kiedy wystepuje) dziala na takiej zasadzie jakbys wykopal jeden blok w ziemi i wszedl do tej dziury, czyli masz za soba sciane z jednego bloku.
jezeli bijesz gracza znajdujacego sie pod sciana, to w momencie uderzenia gracz nie cofa sie do tylu, ale podskakuje.
ty normalnie skakales na nagraniu, a w momencie uderzenia nawet nie drgnales.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#23
Invi napisał to o co mi chodziło. Raz skoczyłem i po całym skoku zablokowałem się, jakby Mati uwiecznił całą walkę to byłoby widać jak za pierwszym uderzeniem wypadłem z pvp. Jak już wspominałem wielokrotnie blokowałem się podczas walki i z tego powodu ginąłem. Również chciałbym prosić, żeby Mati udowodnił, że miecz, który posiadał ma odrzut II.
#24
(08-29-2017, 22:09)Terkotka napisał(a): Invi napisał to o co mi chodziło. (...) Również chciałbym prosić, żeby Mati udowodnił, że miecz, który posiadał ma odrzut II.
To nie zależy od tego, jak mocny jest odrzut, liczy się sam fakt, że Ciebie nie odrzuciło.
Gdybyś miał faktycznie tego "glitcha", "buga", jakkolwiek to się nazywa, nie poruszałbyś się pionowym ruchem płynnym tylko "ścinkowych" ruchem w tą i spowrotem.

Niedostępny
#25
No i ja tak właśnie miałem ruszałem się i miałem ruch "ścinkowy".
#26
Miałeś to ty antyknocka, a nie ruch ścinkowy... myśle, że koniec tematu, nie ma co sie kłucić.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości