Ban za glitch'a.
#11
Skoczyłem i właśnie w tym momencie się zablokowałem.
#12
(08-29-2017, 16:31)Terkotka napisał(a): Zapoznałem się z tym materiałem i gdzieś w około 2/3 sekundzie się zablokowałem. A co do twojego cheatowania to tak jak wsponiałem również jestem świadkiem twojego ,,wspomagania".
Powtorze sie jeszcze raz:
(08-29-2017, 16:31)M_A_T_I napisał(a): Podaj mi dowod, nak torym widac ze niby cheatuje
Swiadkowie to nie dowody w danej sprawie. Gdybym mial cheaty, to mnie by tu juz dawno nie bylo. Probojecie mnie poprostu oczernic, zebys dostal tego unbana. Ja nie wiem jak mozecie opowiadac takie bzdury, ze zablokowales sie niby w podlodze. To sie robi smieszne co mowicie...

Ostatni raz mowie: Twoja ranga nie zostanie przedluzona, ani nie dostaniesz unbana.
#13
Niestety ale do momentu zbanowania nie uwieczniałem mojej gry.

M_A_T_I Nie jesteś administratorem tego serwera i nie masz raczej głosu w tej sprawie.
#14
Terkotka ale widac na przedstawionych dowodach Tongue więc po co drążysz temat?
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#15
Ponieważ w sekundach, które podałem wyżej zablokowałem się po skoku.
#16
Terkotka, widac jak glowa ci sie rusza, masz tez antyknocka. Gdyby cie zlagowalo nie bilabys gracza.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#17
czasami podczas walki nie odrzuca (jednorazowo), wielokrotnie spotkałem się z takimi przypadkami (a nawet sam tak miałem).
przedstawiłeś nam jedno ujęcie, co jest za mało, by stwierdzić, czy ma antyknockbacka, przy obecnej sytuacji.

(08-29-2017, 16:44)HubPlayGames napisał(a): Terkotka, widac jak glowa ci sie rusza, masz tez antyknocka. Gdyby cie zlagowalo nie bilabys gracza.

Marit, tylko, że w przypadku M_A_T_Iego zostało to uznane jako "opóźnienie", może tutaj też wystąpiło?
#18
(08-29-2017, 16:45)Invi napisał(a): czasami podczas walki nie odrzuca (jednorazowo), wielokrotnie spotkałem się z takimi przypadkami (a nawet sam tak miałem).
przedstawiłeś nam jedno ujęcie, co jest za mało, by stwierdzić, czy ma antyknockbacka, przy obecnej sytuacji.

Ekhem, walnalem gracza 3 razy z miecza odrzut 2 i jak widac go nie odrzucilo dodatkowo gracz sie wciaz ruszal. Ale jak inni nagrywaja i nie odrzucalo dana osobe 2 razy to bylo wystarczajaca, dodatkowo z lapki, a jak z miecza odrzut 2 walnalem i 3 razy nie odrzucilo to od razu za malo... Tongue
#19
(08-29-2017, 16:45)Invi napisał(a): czasami podczas walki nie odrzuca (jednorazowo), wielokrotnie spotkałem się z takimi przypadkami (a nawet sam tak miałem).
przedstawiłeś nam jedno ujęcie, co jest za mało, by stwierdzić, czy ma antyknockbacka, przy obecnej sytuacji.

(08-29-2017, 16:44)HubPlayGames napisał(a): Terkotka, widac jak glowa ci sie rusza, masz tez antyknocka. Gdyby cie zlagowalo nie bilabys gracza.

Marit, tylko, że w przypadku M_A_T_Iego zostało to uznane jako "opóźnienie", może tutaj też wystąpiło?

Ale tutaj glowa charakterystycznie dla cheatow sie porusza I celuje. Pozostaje przy zdaniu, ze to cheaty
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#20
SPRAWDZIE M_A_T_I PODEJRZEWAM MULTIKONTO

TO CZEMU NA NAGRANIU NIE POKAZAŁEŚ MIECZA


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości