Kultura na serwerze
#11
Co jest złego w byciu egoistą?
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#12
Oj duzo.
ogarnij sie, mati1998 stracil fajna dzialke i chcial go odzyskac a ty co ? takie co egoisto.
#13
(08-28-2017, 10:49)M_A_T_I napisał(a): To niezle... Probojemy pomoc innemu graczu, poniewaz go okradli na duuuza sume i jeszcze nas zglaszasz za to, ze chcielismy pomoc? Swietnie.
chcialbym przeprosic za zachowanie Tongue

"pisze do cichego i masz perma pozegnaj sie"
no ja przepraszam bardzo. grasz na serwerze kilka lat, czasami uznajesz się za członka administracji, ale teraz to gruba przesada.
za bezpodstawne oskarżenia, groźby banem, oraz obrazę jest ban.tym bardziej, że grasz na serwerze kilka lat, siedzisz na forum non-stop i nie znasz panujących na nim zasad? nie wydaje mi się. zrobiłeś to świadomie.
miałeś na celu pokazanie swojej wyższości? nie wiem, chcesz pokazać, że masz jakieś wpływy?
takimi wiadomościami obniżasz reputację cichuska.


(08-28-2017, 10:55)M_A_T_I napisał(a):
(08-28-2017, 10:53)Cookie_Dworf napisał(a): Probujecie pomoc wyzywając przy tym innych, bardzo mądre i pomocne

Po co w ta sprawe w ogole sie mieszasz. Czy miloby bylo tobie, jakby ktos ci nie chcial oddac dzialki, ktora jest warta 500k jak nie lepiej oraz 1mln$ i bogatych itemow? Probowalismy pomoc poprostu, ale ze poniosly niektorych emocje (w tym i mnie) ponioslo nas troche i tyle.

że co proszę? haa, bo ty już się przyzwyczaiłeś do bezkarności. nie powinno to nikogo interesować, obraza i groźby są karalne i normalny gracz dostaje za to karę. nie widzę powodu, dlaczego ty miałbyś jej nie dostać. (no chyba, że jesteś inaczej traktowany)

(08-28-2017, 11:04)M_A_T_I napisał(a):
(08-28-2017, 11:02)Cookie_Dworf napisał(a): To mógł nie oddawać? Myśli się, mój drogi
Boze... Nie mam zamiaru tutaj sie rozpisywac, nie znasz sytuacji - nie wtracaj sie. My wiemy jak to bylo, kazdy nie musi wiedziec jak to bylo. Poprostu chcielismy pomoc i tyle, niektorych ponioslo mocno i wyszlo jak wyszlo...

Jasne, nie znasz - nie wypowiadaj się, i kto to pisze. Gracz złożył skargę na was, że źle się zachowujecie, i ma dowód. Ma prawo żądać ukarania was. a ty? masz jakiś dowód? bo to ty wmieszałeś się w nieswoją sprawę.
#14
[Obrazek: f6ce47b0f534725b0d5d9e6d38e160dc.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#15
Skoro tak go bronicie, to pokażcie jakieś dowody... Bo tak straszyć i obrażać to i ja umiem.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#16
(08-28-2017, 11:09)Invi napisał(a):
(08-28-2017, 10:49)M_A_T_I napisał(a): To niezle... Probojemy pomoc innemu graczu, poniewaz go okradli na duuuza sume i jeszcze nas zglaszasz za to, ze chcielismy pomoc? Swietnie.
chcialbym przeprosic za zachowanie Tongue

"pisze do cichego i masz perma pozegnaj sie"
no ja przepraszam bardzo. grasz na serwerze kilka lat, czasami uznajesz się za członka administracji, ale teraz to gruba przesada.
za bezpodstawne oskarżenia, groźby banem, oraz obrazę jest ban.tym bardziej, że grasz na serwerze kilka lat, siedzisz na forum non-stop i nie znasz panujących na nim zasad? nie wydaje mi się. zrobiłeś to świadomie.
miałeś na celu pokazanie swojej wyższości? nie wiem, chcesz pokazać, że masz jakieś wpływy?
takimi wiadomościami obniżasz reputację cichuska.


(08-28-2017, 10:55)M_A_T_I napisał(a):
(08-28-2017, 10:53)Cookie_Dworf napisał(a): Probujecie pomoc wyzywając przy tym innych, bardzo mądre i pomocne

Po co w ta sprawe w ogole sie mieszasz. Czy miloby bylo tobie, jakby ktos ci nie chcial oddac dzialki, ktora jest warta 500k jak nie lepiej oraz 1mln$ i bogatych itemow? Probowalismy pomoc poprostu, ale ze poniosly niektorych emocje (w tym i mnie) ponioslo nas troche i tyle.

że co proszę? haa, bo ty już się przyzwyczaiłeś do bezkarności. nie powinno to nikogo interesować, obraza i groźby są karalne i normalny gracz dostaje za to karę. nie widzę powodu, dlaczego ty miałbyś jej nie dostać. (no chyba, że jesteś inaczej traktowany)

(08-28-2017, 11:04)M_A_T_I napisał(a):
(08-28-2017, 11:02)Cookie_Dworf napisał(a): To mógł nie oddawać? Myśli się, mój drogi
Boze... Nie mam zamiaru tutaj sie rozpisywac, nie znasz sytuacji - nie wtracaj sie. My wiemy jak to bylo, kazdy nie musi wiedziec jak to bylo. Poprostu chcielismy pomoc i tyle, niektorych ponioslo mocno i wyszlo jak wyszlo...

Jasne, nie znasz - nie wypowiadaj się, i kto to pisze. Gracz złożył skargę na was, że źle się zachowujecie, i ma dowód. Ma prawo żądać ukarania was. a ty? masz jakiś dowód? bo to ty wmieszałeś się w nieswoją sprawę.

Ale gdy to inny "mniejszy" gracz napisze "Masz bana ide do admina" lub " Ide po kuzyna i masz bana" to to już jest nie ważne? Wczoraj dokładnie pewien użytkownik mi tak napisał...
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#17
Odczepcie się. Każdy w nerwach może powiedzieć coś złego.
.
#18
(08-28-2017, 11:21)Viro napisał(a):
(08-28-2017, 11:09)Invi napisał(a):
(08-28-2017, 10:49)M_A_T_I napisał(a): To niezle... Probojemy pomoc innemu graczu, poniewaz go okradli na duuuza sume i jeszcze nas zglaszasz za to, ze chcielismy pomoc? Swietnie.
chcialbym przeprosic za zachowanie Tongue

"pisze do cichego i masz perma pozegnaj sie"
no ja przepraszam bardzo. grasz na serwerze kilka lat, czasami uznajesz się za członka administracji, ale teraz to gruba przesada.
za bezpodstawne oskarżenia, groźby banem, oraz obrazę jest ban.tym bardziej, że grasz na serwerze kilka lat, siedzisz na forum non-stop i nie znasz panujących na nim zasad? nie wydaje mi się. zrobiłeś to świadomie.
miałeś na celu pokazanie swojej wyższości? nie wiem, chcesz pokazać, że masz jakieś wpływy?
takimi wiadomościami obniżasz reputację cichuska.


(08-28-2017, 10:55)M_A_T_I napisał(a):
(08-28-2017, 10:53)Cookie_Dworf napisał(a): Probujecie pomoc wyzywając przy tym innych, bardzo mądre i pomocne

Po co w ta sprawe w ogole sie mieszasz. Czy miloby bylo tobie, jakby ktos ci nie chcial oddac dzialki, ktora jest warta 500k jak nie lepiej oraz 1mln$ i bogatych itemow? Probowalismy pomoc poprostu, ale ze poniosly niektorych emocje (w tym i mnie) ponioslo nas troche i tyle.

że co proszę? haa, bo ty już się przyzwyczaiłeś do bezkarności. nie powinno to nikogo interesować, obraza i groźby są karalne i normalny gracz dostaje za to karę. nie widzę powodu, dlaczego ty miałbyś jej nie dostać. (no chyba, że jesteś inaczej traktowany)

(08-28-2017, 11:04)M_A_T_I napisał(a):
(08-28-2017, 11:02)Cookie_Dworf napisał(a): To mógł nie oddawać? Myśli się, mój drogi
Boze... Nie mam zamiaru tutaj sie rozpisywac, nie znasz sytuacji - nie wtracaj sie. My wiemy jak to bylo, kazdy nie musi wiedziec jak to bylo. Poprostu chcielismy pomoc i tyle, niektorych ponioslo mocno i wyszlo jak wyszlo...

Jasne, nie znasz - nie wypowiadaj się, i kto to pisze. Gracz złożył skargę na was, że źle się zachowujecie, i ma dowód. Ma prawo żądać ukarania was. a ty? masz jakiś dowód? bo to ty wmieszałeś się w nieswoją sprawę.

Ale gdy to inny "mniejszy" gracz napisze "Masz bana ide do admina" lub " Ide po kuzyna i masz bana" to to już jest nie ważne? Wczoraj dokładnie pewien użytkownik mi tak napisał...

za niesłuszne groźby banem jest kara.
M_A_T_I nie ma jak udowodnić swojej racji, więc jego groźba nie była słuszna.
#19
(08-28-2017, 11:21)AniaFrania napisał(a): Odczepcie się. Każdy w nerwach może powiedzieć coś złego.
Ja za samo słowo "szczylu" dostałem ostrzeżenie słowne, bo wulgarnie upomniałem kogoś za chamskie zachowanie. Dlaczego, każdy ma tutaj bawić się w admina? Pomocny gracz to pomocny gracz: owszem. Co nie zmienia faktu, iż nie wolno wam zachowywać się w sposób powyższy przedstawiony przez Cookie_Dworfa.

Jeśli każdy w nerwach może powiedzieć coś złego to ja powiem, że serwer uwielbiam, ale nienawidzę prawie wszystkich graczy, gdyż właśnie są chamscy, są oszustami i są cheaterami. A niestety dalej nie wyrobiłem sobie zdanie na temat Cichuska, a to już ponad 2 lata.

(08-28-2017, 10:55)M_A_T_I napisał(a): Czy miloby bylo tobie, jakby ktos ci nie chcial oddac dzialki, ktora jest warta 500k jak nie lepiej oraz 1mln$ i bogatych itemow? Probowalismy pomoc poprostu, ale ze poniosly niektorych emocje (w tym i mnie) ponioslo nas troche i tyle.
1. Po co ten ktoś dawał tyle rzeczy nieznajomemu?
2. Wszystko co jest przed "ale" się nie liczy.
3. Co ja mam powiedzieć na temat przypadkowego /p wyczysc podczas posiadania na działce 8 latarnii i 64 bloków diamentu? Nie wspominając o innych rzeczach?

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości