Kultura na serwerze
#1
Witaj Cichusku, moja prośba do Ciebie jest taka, żeby zrobić w końcu porządek z graczami na serwerze. Spam, ubliżanie, przeklinanie, wyłudzanie pieniędzy, straszenie banem itp. Przez te trzy lata nie spotkałam się jeszcze z czymś takim.. Brak kultury, jakie zdanie o serwerze mają mieć nowi gracze?
Nie pozdrawiam.

W załączniku przesyłam niestety tylko jednego screenshota ponieważ nie zdążyłam zrobić reszty.


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#2
Za malo na bana ......
#3
To niezle... Probojemy pomoc innemu graczu, poniewaz go okradli na duuuza sume i jeszcze nas zglaszasz za to, ze chcielismy pomoc? Swietnie.
chcialbym przeprosic za zachowanie Tongue
#4
Probujecie pomoc wyzywając przy tym innych, bardzo mądre i pomocne
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#5
(08-28-2017, 10:53)Cookie_Dworf napisał(a): Probujecie pomoc wyzywając przy tym innych, bardzo mądre i pomocne

Po co w ta sprawe w ogole sie mieszasz. Czy miloby bylo tobie, jakby ktos ci nie chcial oddac dzialki, ktora jest warta 500k jak nie lepiej oraz 1mln$ i bogatych itemow? Probowalismy pomoc poprostu, ale ze poniosly niektorych emocje (w tym i mnie) ponioslo nas troche i tyle.
#6
Żeby uniknąć takich sytuacji działki się pilnuje.
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#7
(08-28-2017, 10:58)Cookie_Dworf napisał(a): Żeby uniknąć takich sytuacji działki się pilnuje.

Emm... To inaczej bylo...
Poprostu mati1998 oddal dzialke itemy kase jakiemus graczowi po godzinie chcial je odzyskac i poprostu zaczelo sie. Chcelismy tylko pomoc, wiem ze niektorych ponioslo, no ale my tylko pomoc chelismy.
#8
To mógł nie oddawać? Myśli się, mój drogi
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#9
(08-28-2017, 11:02)Cookie_Dworf napisał(a): To mógł nie oddawać? Myśli się, mój drogi
Boze... Nie mam zamiaru tutaj sie rozpisywac, nie znasz sytuacji - nie wtracaj sie. My wiemy jak to bylo, kazdy nie musi wiedziec jak to bylo. Poprostu chcielismy pomoc i tyle, niektorych ponioslo mocno i wyszlo jak wyszlo...
#10
Cookie ale ty myślisz tylko o sobie.
A nie o innych


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości