Co ja Co oni gdzie jestem dzień dobry
#11
(08-26-2017, 13:34)HubPlayGames napisał(a): z reszta chyba sprawa się wyjasnila, ze to był szwed który odswiezal mi dzialke
Ani razu nie padł ten nick w tamtej skardze. Polecam kierować się widocznymi dowodami.

A tak btw. to w tamtej skardze ewidentnie widać, że Cichusek Ci przygłaskał po tej główce i zboczył z tematy.

EDIT:

Mateuu pisze:
Tylko że gracze za to mają bany... Moderator/pomocnik powinien znać regulamin i tego nie robic ( na większości serwerów traci za takie rzeczy moda)
Uważam że cichy powinien być sprawiedliwy wobec każdego nie ważne czy helpera czy gracz czy svip i każdyza takie coś powinien mieć bana no albo zabraną rangę (u moderatorów) ale wiemy że cichy nie zabierze mu rangi.
.

Po czym Cichusek pisze do Huba:
to ich pilnuj.
zupełnie ignorując post powyżej.

Niedostępny
#12
A ja słyszałem że Hub na BedWars używał kill aury. Nawet rozmawiałem wtedy na skype z tymi osobami które go widziały...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#13
na pewno HubPlayGames jest nie winny znam go dlugo i wiem ze by tego nie zrobil
#14
Dodam jeszcze, jeśli mam "licytować" jego błędy, to doliczę zaniedbywanie jego obowiązków jako administrator/pomocnik: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=30801

Niedostępny
#15
(08-26-2017, 14:01)UNTURNET napisał(a): na pewno HubPlayGames jest nie winny znam go dlugo i wiem ze by tego nie zrobil

ekhmm dowód niewinności?..
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#16
(08-26-2017, 13:57)Boczek napisał(a): A ja słyszałem że Hub na BedWars używał kill aury. Nawet rozmawiałem wtedy na skype z tymi osobami które go widziały...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Fakt rozmawiałeś ze mną i RastaMasio i to były bedwarsy i ogromna aura z jego strony i nie tylko :p
#17
(08-26-2017, 13:57)Boczek napisał(a): A ja słyszałem że Hub na BedWars używał kill aury. Nawet rozmawiałem wtedy na skype z tymi osobami które go widziały...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
A uzywa jej na skylandzie? Nie. Szukacie poprostu dziury w calym wynajdujecie stare skargi przeciez cichusek wybierajac huba na pomocnika o nich wiedzial bo bylo to dawno. I to logniecie to byl 1 raz wiec bez przesady. I co do nowych pomocnikow moze cichusek niema poprostu na oku zaufanych osob na to miejsce?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#18
(08-26-2017, 14:55)Rumbur napisał(a): I to logniecie to byl 1 raz wiec bez przesady. I co do nowych pomocnikow moze cichusek niema poprostu na oku zaufanych osob na to miejsce?

Pamiętaj: liczy się sam fakt, ja raz kogoś okradłem 2 lata temu, przyznałem się do tego (co z tego, że brak dowodów, samo przyznanie, ale w przypadku cheatów to "mógł żartować') i OD RAZU z MIEJSCA miał być perm, żadnej praktycznie dyskusji. A tutaj odciąganie sprawy na bok tak bardzo, jak tylko się da.

Od razu do sedna! Żadnego pitupitu!

Niedostępny
#19
(08-26-2017, 14:55)Rumbur napisał(a):
(08-26-2017, 13:57)Boczek napisał(a): A ja słyszałem że Hub na BedWars używał kill aury. Nawet rozmawiałem wtedy na skype z tymi osobami które go widziały...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Szukacie poprostu dziury w calym wynajdujecie stare skargi przeciez cichusek wybierajac huba na pomocnika o nich wiedzial bo bylo to dawno.

No własnie a wiec dlatego prosimy o odwołanie go (BO naszym zdaniem nie zasługuje na tą funkcje)...
nie tak dawno...
Pomocnik powinien dawać przykład...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#20
(08-26-2017, 14:44)miloszq69 napisał(a):
(08-26-2017, 13:57)Boczek napisał(a): A ja słyszałem że Hub na BedWars używał kill aury. Nawet rozmawiałem wtedy na skype z tymi osobami które go widziały...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Fakt rozmawiałeś ze mną i RastaMasio i to były bedwarsy i ogromna aura z jego strony i nie tylko :p

Chociaz nie gadajcie glupot, prosze was. Nie mam cheatow.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości