Pamiętacie go może?
#1
Exclamation 
Mój nick: Iam...
Nick oskarżonego: AwesomeFilip13
Powód: Obrażanie administratora (administrator sobie na to pozwala, przez co ignoruje fakt, iż gracz łamie jedną z zasad, a administrator się tym w ogóle nie przejmuje)
Dowody: 2 zrzuty ekranu


Załączone pliki Miniatury
       

Niedostępny
#2
dzięki za napisanie skargi, ciesze się, ze tak szybko reagujesz. nawet jeśli jestem na serwerze nie zawsze mam czas kontrolować wszystko Wink

zbanowany
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(08-26-2017, 14:04)HubPlayGames napisał(a): dzięki za napisanie skargi, ciesze się, ze tak szybko reagujesz. nawet jeśli jestem na serwerze nie zawsze mam czas kontrolować wszystko Wink

zbanowany

Dlatego mówię że przydałoby się kilku pomocni... Oczywiście nic nie sugeruje.
#4
(08-26-2017, 14:04)HubPlayGames napisał(a): nawet jeśli jestem na serwerze nie zawsze mam czas kontrolować wszystko Wink

Hmmm, to może na przyszłość scrolluj czat do góry? Smile

(08-26-2017, 14:05)Im Fake. napisał(a):
(08-26-2017, 14:04)HubPlayGames napisał(a): dzięki za napisanie skargi, ciesze się, ze tak szybko reagujesz. nawet jeśli jestem na serwerze nie zawsze mam czas kontrolować wszystko Wink

zbanowany

Dlatego mówię że przydałoby się kilku pomocni... Oczywiście nic nie sugeruje.

Jeśli w niedługim czasie nie przybędzie odpowiedzialnych pomocników, liczba osób czująca się bezkarnie wzrośnie, za tym idzie plaga cheaterów, scamerów i osób toksycznych. To tylko moje przewidywania, żadna groźba.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości