Działka (?)
#11
Mam. Przed chwilą sprawdziłam, bo kolega, z którym kiedyś grałam miał home ustawione, ale właśnie jest chyba problem, bo teraz ta działka jest zajęta i z tego co "obliczyłam" właśnie dzisiaj została zajęta przez kogoś.
ID: -13 -9
Możliwe, że coś się nie zapisało (?), bo kilka minut "użyciu" działki był lag i na tryb nie dało się wejść.
#12
(08-22-2017, 16:29)Claudia03 napisał(a): Mam. Przed chwilą sprawdziłam, bo kolega, z którym kiedyś grałam miał home ustawione, ale właśnie jest chyba problem, bo teraz ta działka jest zajęta i z tego co "obliczyłam" właśnie dzisiaj została zajęta przez kogoś.
ID: -13 -9
Możliwe, że coś się nie zapisało (?), bo kilka minut "użyciu" działki był lag i na tryb nie dało się wejść.

zgadza sie, dokladnie dzisiaj o 2:30 usunela sie ta dzialeczka (wtedy wlacza sie usuwanie dzialek).
spoznilas sie doslownie o 1 dzien aby ja odswiezyc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
Jest w takim razie możliwość przywrócenia jej czy coś w tym stylu? Na przyszłość będę wiedzieć, że muszę co najmniej jeden dzień wcześniej wejść by się nie usunęła.
#14
(08-22-2017, 17:35)Claudia03 napisał(a): Jest w takim razie możliwość przywrócenia jej czy coś w tym stylu? Na przyszłość będę wiedzieć, że muszę co najmniej jeden dzień wcześniej wejść by się nie usunęła.

zobacze co da sie zrobic (wieczorem), ale jak jakis gracz dodany do tej dzialki byl wczoraj online, to raczej jej nie przywroce, bo bedzie to oznaczalo, ze mogl podwoic itemy wynoszac je ze skrzyn itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
Nie, nikt nie był. Tylko ten kolega jest dodany, który nie wchodzi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości