Działka (?)
#1
Miałam działkę, na której miałam cały swój dobytek i została ona usunięta chociaż jak sprawdzałam ostatnio była ważna do 28.08.2017. Wchodzę dzisiaj i jej nie ma :/ a z tego co mi wiadomo to w wakacje działka "nieużywana" może być trzy tygodnie. A u mnie niecałe dwa minęły... wchodzić nie mogłam, bo nie miałam dostępu. W takim razie dlaczego została usunięta? Sad

PS:
Wiem trochę niby błahy temat, ale dla mnie to ważne, bo miałam ją coś blisko roku... co krótkim czasem nie jest.
#2
Cichy ma zapisane działki, powinien ci przywrócić ją
#3
(08-22-2017, 14:30)SurrGuys napisał(a): Cichy ma zapisane działki, powinien ci przywrócić ją
Niestety ale nie może.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Właśnie czytałam ostanie posty i widziałam, że ktoś miał podobny problem i Cichusek napisał, że nie może przywrócić :/ Nie wiem dlaczego to... może przez te problemy (lagi, brak możliwości wbicia na jakiś tryb) co były w tym miesiącu na serwerze?
#5
No bo sie mu nei chce Smile
#6
1 opcja to to, ze moglas zle spojrzeć i była ona do 18 a nie 28

2 opcja to ktoś wlamal ci się na konto i usunal ci dzialke
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Pierwsza opcja raczej niemożliwa, bo weszłam w drugim tygodniu sierpnia. A co do drugiej to nie mam pojęcia, bo nikomu nie podawałam hasła :/ chyba, że jakiś "hacker".
#8
ciezko powiedziec dlaczego ci sie usunela, plugin w tym sie nie myli, bo porownuje ze soba dwie daty i jak limit jest przekroczony, to usuwa dzialeczke.
pierwsza opcja huba jest bardzo prawdopodobna, moglas byc w drugim tygodniu sierpnia ale np. zapomniec odswiezyc dzialke, nie sprawdzic dokladnie jej daty usuniecia itp.
sprawdze za chwile daty logowan na serwer, ale watpie abym cos ciekawego znalazl.

jesli chodzi o przywracanie dzialek, to sa rozne problemy z tym zwiazane.
1. kopie serwera mam zawsze z aktualnego i wczorajszego dnia, poprzednie kopie sie automatycznie usuwaja i tylko raz na jakis czas zgrywam kopie na swoj komputer.
2. twoja kopia domku moze zawierac cenne przedmioty, ktore moglas komus rozdac, a dzialka nadalby je zawierala, bo pochodzi z przed tego faktu.
3. serwer zajmuje 2gb i nawet jakbym go mial u siebie na komputerze, to wgrywalbym go na maszyne ladnych pare godzin, tylko po to aby go uruchomic i skopiowac komus dzialke, troche meczace.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Cennych wiele nie było jedynie zwierzęta i surowce według mnie :/ Ja w sumie tylko wchodziłam aby zebrać plony i by działka się nie usunęła... wspomniałam wcześniej iż nie miałam dostępu co - według mnie - równa się z tym, że nie przeprowadziłam żadnych wymian itp. Kiedyś również mi się usunęła działka, ale na prison i wtedy nie byłam świadoma, że trzeba coś na niej zrobić i od tamtego momentu zawsze się pilnuję by cokolwiek postawić i zniszczyć. No cóż po prostu tyle moich (i w sumie nie tylko moich, ale również znajomych) itemków zniknęły prawdopodobnie przez moją nieuwagę i nic na to nie poradzę. Zdziwiłam się tylko, że jej nie ma :/
#10
z tego co widze, to ostatnim razem na serwer weszlas 1 sierpnia, a dzisiaj jest juz 22.
prawdopodobnie wczoraj usunela ci sie dzialka.
pamietasz moze id dzialki?
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości