Mapa PvP
#11
Wiecie mogę dopracować góry i domki itd. ale nie dam rady oszklić takiego terenu
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#12
(08-17-2017, 18:13)xSpeedyHD napisał(a): Wiecie mogę dopracować góry i domki itd. ale nie dam rady oszklić takiego terenu

Jak zrobisz te domki i gory to najwyzej jak sie cichuskowi spoboda arenka to mu wyslesz na pw moze on to zrobi. Ale narazie czekamy na rezultaty twoich dopracowan.
#13
problem polega na tym, że o ile mi wiadomo to mapa musi być z gliny (chyba że coś cichemu się odmieniło)
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#14
(08-17-2017, 18:23)CruQ napisał(a): problem polega na tym, że o ile mi wiadomo to mapa musi być z gliny (chyba że coś cichemu się odmieniło)

preferuje gline, wedlug mnie lepiej wyglada pvp na prostych mapach, a nie na skomplikowanej teksturce, w ktorej zamiast widziec przeciwnika patrzysz na jakies bloki.
to wlasnie gracz powinien przyciagac uwage, a nie liscie, cegly itp.
dlatego w duzej ilosci gier fps lepiej grac na mapie o prostym wygladzie, bo wiecej zobaczy sie skilla, a nie "dobrego" oka, ktore w grach jest raczej na drugim od jakiejs tam zrecznosci i szybkiej reakcji.

co do mapy, to wydaje mi sie dosyc mala, jeden zamek, wiezyczka i jakis dom/fort.
dookola jest pelno gor, po ktorych ciezko sie biega, wiec zapewne gracze w ogole tam nie beda wchodzic.

juz pisalem kiedys, ze wole na serwerze jedna mape niz kilka, a ta aktualna wydaje mi sie, ze wciaz jest bardzo ladna i fajna.
ostatnio na niej doszedl jeden mostek z dwoch budynkow, bylo tez kilka estetycznych poprawek (latarnie, dym z kominow itp).

wole abys sobie wymyslil (juz o tym kiedys pisalem) miejsce w murze aktualnej areny, gdzie by mozna wyburzyc kawalek tej sciany i dostawic taka dobudowke, wtedy arena troche sie powiekszy i rownoczesnie pojawi sie kolejny maly kacik/dzielnica z czyms innym.
tak samo jak teraz jest dzielnica blokow polaczona z domkami, to obok znajduje sie dzielnica samych mini domkow z farmami.
pomysl po prostu gdzie by mozna wsadzic kolejna (moze troche mniejsza) dzielnice, zbuduj cos co by pasowalo wygladem do aktualnej areny i jak bedzie to pasowalo, to dokleje to do aktualnej areny.
(ale nie rob duzego terenu, bo aktualna arena jest juz bardzo duza, raczej to ma byc jakis "akcent" jak 3 kolejne budynki, wiezowce czy moze jakies lotnisko, fort..).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
a mi się bardzo podoba aktualna mapa, można na niej powspominać, są fajne akcje, i te wieże red i yellow..
#16
Mapa Gotowa Big Grin Wszystko tak jak prosiliście uznałem że domki nie potrzebne ale efekt jest mega sami zobaczcie ss w załączniku Big Grin


Załączone pliki Miniatury
               
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#17
osobiscie wole aktualna :/
#18
Mi sie podoba, jak sie graczom nie spodoba to trzeba bedzie usunac. Beda nowe kampy i miejsca do zabijania. Jestem na tak!
Pozdrawiam
Niedostępny
#19
Brzydko wygląda taka otoczona stonem, może lepiej zrobić na szybko w wordedicie czy jakaś inna metoda jakaś polane tak 100 lub więcej kratek od granicy i wtedy zamiast muru że szkła zrobić go ze stona, będzie to wtedy ładnie wyglądało.
........................................UwU
Niedostępny
#20
daj oświetlenia gdzie niegdzie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości