Mapa PvP
#1
Siemka mam taką mapkę jak pisałem tak dodaje ss w załączniku Tongue myślę że się wam spodoba Big Grin Zamek vs Najeźdźcy tak ją nazwałem Big Grin


Załączone pliki Miniatury
                   
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#2
Zamek jest ładny, ale pełno tu brzydkiej pustej przestrzeni. Sad

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Nie pasuje mi tylko ta lawa...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#4
Tak tylko się wydaje naprawdę to są góry a propos lawy można zebrać Tongue
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#5
Nie no swietnie, ale moglbys jakas rzeczke zrobic? Albo z gory zeby woda leciala dla klimatu tej arenki. Arenka bardzo ladna, mi sie podoba.
#6
(08-17-2017, 17:59)xSpeedyHD napisał(a): Tak tylko się wydaje naprawdę to są góry a propos lawy można zebrać Tongue

Ale byłoby o wiele ładniej gdybyś porozmieszczał po tych górach, różne budynki, drzewka i inne dekoracje. Smile
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Bardzo mi się podoba Heart ;D
#8
Jej to świetnie za chwile dokonam przeróbek i wyślę efekt końcowy
Mapkę robię razem z Szymo012PL Big Grin
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#9
No cóż, oprócz kwestii estetyczny są też kwestie jak na tej mapie będzie się grało. Musisz też dopracować te góry, gdyż akcja będzie się działa też na środku, góry nie mają praktycznie żadnych przeszkód, osłon co sprawi że mapa może stać się festiwalem kampienia z snajperki.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Dla mnie lepsze bedzie, jak na tych granicach przy murze zrobisz gorki, bo bedzie latwo wlasnie tam az uciec. Oraz przerob ten mur na jakis wyzszy oraz sufit zrob z szkla szarego (nie bialego, bo na teskturepacku pistoletow bedzie tekstura z C4).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości