Oszust
#11
Cichusek nie może wszystkiego pozatym jak schował gdzieś diamenty albo komuś oddał Tongue.
Siema Jestem Bambiczka.
#12
No okej, i tak na przyszłość - od wymieniania są wymieniarki, jak komuś nie pasuje tam iść to nie kupuj.
#13
Moim zdaniem widac tam wszystko doskonale, napisala nawet "dzieki" na chacie i dala mu nie ten miecz, co oznacza ze oszustwo.
Wymieniarki sa opcjonalne, nikt nie ma prawa ciebie zmuszac do iscia do nich. Gracz mogl miec lagi i co chwile go wywalac, wiec mogl sie narazic na to i stracic w latwy sposob itemy.
#14
Myślę, że sprawa częściowo rozwiązana, cichy niech zadecyduje czy dać bana i na ile.


Załączone pliki Miniatury
       
#15
Potwierdze ze Niki27 oddal mi rzeczy na ktore mnie oszukał ale jest tak ze musi dostac bana na iles bo oszukal mnie 3 razy wiec niech chociaz na ile dostanie aby nie bana permanentnego
#16
Masz dowód na 1 oszustwo, czyli to co teraz, jestem za banem na 1-2 dni na nauczkę, żeby nie oszukiwał
#17
Tak wlasnie na jakie 1-2 dni niech dostanie bana zeby wiecej nie oszukiwał
#18
(08-17-2017, 14:15)MrPanDetus6 napisał(a): Tak wlasnie na jakie 1-2 dni niech dostanie bana zeby wiecej nie oszukiwał

Dał bym bana za oszustwo na 3 dni.
To było stak diaks?
Jak tak to kieyś też mnie oszukano o taką kwote.....
Siema Jestem Bambiczka.
#19
(08-17-2017, 14:21)XaVeR napisał(a):
(08-17-2017, 14:15)MrPanDetus6 napisał(a): Tak wlasnie na jakie 1-2 dni niech dostanie bana zeby wiecej nie oszukiwał

Dał bym bana za oszustwo na 3 dni.
To było stak diaks?
Jak tak to kieyś też mnie oszukano o taką kwote.....

To nie od nas zalezy, tylko o cichuska.
Zalezy czy ta osoba juz miala bany za oszustwa.[/size]
#20
Wlasnie zalezy ile mial banów bo pamietam ze on duzo mial banow za cheaty

Czekajmy na odpowiedz Cichuska


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości