Oszust
#1
Moj nick MrPanDetus6
Nick oskarżonego Niki27
Powód oszustwo
Dowód SS
Prosze o oddanie moich itemków i zbanowanie tego gracza
[attachment=18651][attachment=18652][attachment=18653][attachment=18654][attachment=18655][attachment=18659][attachment=18658][attachment=18657][attachment=18656]

o nie znowu cos nie wyszlo Cry

Jak wstawiac te screeny ? Cry
#2
Brak dowodów.
Otwórz stronę>wpisz imgur.com>New Post>Browse
[Obrazek: NbTGMw.png]
#3
jak piszesz nowy temat, albo odpowiadasz w watku poprzez nacisniecie przycisku "ODPOWIEDZ" masz u dolu strony pozycje "Zalaczniki", tam wybierasz nowy zalacznik poprzez nacisniecie przycisku "Wybierz plik" i jak juz jakies zdjecie wybeirzesz to z prawej strony koniecznie musisz nacisnac niebieski przycisk "Dodaj zalacznik", tak mozesz wybierac ich kilka, ale za kazdym razem musisz go dodac po znalezieniu na swoim komputerze podczas wybierania pliku.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Cichusek czy poczekasz na mnie
#5
Wstaw screeny na imgur.com.
1. Wpisz w wyszukiwarce imgur.com
2. Enter
3. Wcisnij na gorze "New Post"
4. Przyciagnij screeny na dane miejsce (albo wcisnij browse czy cos takiego i wybierz zdjecia do dania).
5. Opusc screeny (zaakceptuj przy wstawianiu przy browse)
6. Jezeli chcesz dac wiecej to klikasz na dole Add anothe image.
7. Kopiujesz link z wszystkimi screenami
8. Wklejasz tutaj do watku.

Cichusek moze troszke poczekac, a jak nie to najwyzej pozniej odpowie w watku.
#6
                   
#7
Masz moze screen jak poszedl/poszedla i napisala cos w stylu "Elo" czy cos takiego? Bo wtedy mozna uznac ze zostales oszukany, bo tutaj tego nie widac.
#8
                   

Mam 2 oszustwa jak mnie oszukał

                   

           

Teraz ustawiłem screeny pokolei wiec mam nadzieje ze odzyskam swoje itki a on dostanie bana bo jeszcze mam 2 oszustwo zaraz wstawie
#9
Sprawa mogła potoczyć się inaczej, nawet jak ze screenów wygląda jak wygląda to na 100% nie mamy pewności, że cię oszukał bo potem mógł ci np te rzeczy albo kase oddać a ty go zgłaszasz, następnym razem zrób filmik, wstaw na yt i zgłoś, czy tak ciężko ?
#10
Cichusek moze sprawdzic jego stan konta i itemy wiec nie odpowiadaj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości