Coś mi się tu nie podoba
#31
Link poprawiony: https://youtu.be/5cfcvcA4EYo Invi

Niedostępny
#32
to jest ewidentna aura.

brat
#33
ale zaraz zaraz, za ten filmik Mati dostał juz bana...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#34
(08-14-2017, 10:12)Boczek napisał(a): ale zaraz zaraz, za ten filmik Mati dostał juz bana...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

został on wycofany ze względu na "laga".
powinien dostać bana permanentnego, skoro wszyscy mamy być traktowani sprawiedliwie. chociaż nie wiem, bo w sumie jest aktywny, ale to co robi jest czystą hipokryzją, świadczy o jego zakłamaniu. można też pójść na kompromis i odjąć mu na przykład 20000 zabójstw od poziomu. to powinno oduczyć go cheatowania.
można też pomyśleć nad skróceniem bana Mateuu :X
#35
(08-14-2017, 10:13)Invi napisał(a): [quote='Boczek' pid='219507' dateline='1502701932']
został on wycofany ze względu na "laga".

powinien dostać bana permanentnego, skoro wszyscy mamy być traktowani sprawiedliwie. chociaż nie wiem, bo w sumie jest aktywny, ale to co robi jest czystą hipokryzją, świadczy o jego zakłamaniu. można też pójść na kompromis i odjąć mu na przykład 20000 zabójstw od poziomu. to powinno oduczyć go cheatowania.

Hipokryzja jest gorsza od jawnego przyznania się do czegoś.
Ban permanentny albo kasacja konta.

Niedostępny
#36
Sory Iam, ale tam nie ma cheatów. (Nie żebym był bo którejś ze stron) Widać tylko jak się odwraca trafia go raz a później pudłuje bo pojechał za daleko myszką. Gdyby miał cheaty to raczej by trafiał nie?
#37
(08-14-2017, 10:36)Zgadek napisał(a): Sory Iam, ale tam nie ma cheatów. (Nie żebym był bo którejś ze stron) Widać tylko jak się odwraca trafia go raz a później pudłuje bo pojechał za daleko myszką. Gdyby miał cheaty to raczej by trafiał nie?

To jest odwrócenie w ułamku sekundy, żaden pro gracz tak szybko nie zareaguje, widać jak bije bokiem ale potem jest za bardzo plecami więc cheat go odwraca w dodatku w powietrzu widać criticals i aurę. Można ją zobaczyć również bardzo dobrze jak się stopuje. Jaka kastracja konta? Niech będzie traktowany tak jak każdy i dostanie perma. Skoro praktycznie każdy tubeidzi cheaty, w dodatku hub - twój pomocnik cichy to chyba jednak musi coś tam mieć. Nie raz hub banowal kogoś na zawsze i nie było problemu a jak zbanowali matiego to był problem i dostał unperma bo niby tam nic nie ma.
#38
A ja widze ze wy tylko chcecie sie pozbyc normalnych graczy z serwera. Przypominam wam, ze swieci sami nie jestescie.
Iam, pamietaj ze ty miales miec perma w 2015 roku, ja ci tylko chce przypomniec twoja sytuacje. Tak samo teraz ja jestem w tej sytuacji.
Zadnych cheatow nie posiadam, trudno wam to zrozumiec? Ale co sie bede rozpisywac... Macie i tak mnie juz gdzies. Ale zapamietuacie sobie: Ja nie cheatuje. Dodatkowo Mateuu bys sie przyznal, ze oszukales Dynvmo na range, sam mi wtedy jeszcze na /msg pisales ze go oszukasz - i tak zrobiles. Przyznalbys sie do bledow.

Naprawde mateuu, po co sie w to wszyscy wtracacie, skoro sami macie jakies przewinienia z przeszlosci, ktore tez byly dla was ciezkie jak teraz ta sytuacja dla mnie.
#39
(08-14-2017, 15:54)M_A_T_I napisał(a): A ja widze ze wy tylko chcecie sie pozbyc normalnych graczy z serwera. Przypominam wam, ze swieci sami nie jestescie.
Iam, pamietaj ze ty miales miec perma w 2015 roku, ja ci tylko chce przypomniec twoja sytuacje. Tak samo teraz ja jestem w tej sytuacji.
Zadnych cheatow nie posiadam, trudno wam to zrozumiec? Ale co sie bede rozpisywac... Macie i tak mnie juz gdzies. Ale zapamietuacie sobie: Ja nie cheatuje.
(...)
po co sie w to wszyscy wtracacie, skoro sami macie jakies przewinienia z przeszlosci, ktore tez byly dla was ciezkie jak teraz ta sytuacja dla mnie.

Mi nie chodzi o, brzydko mówiąc, udupienie Ciebie M_A_T_I. Tak: wiem, nie jestem czystą łzą, ponieważ okradłem kolegę. Ale haczyk: miałem pretekst i go napisałem, ale banda omamionych graczy nie chciała mi uwierzyć.
P. S. Dlaczego mi akurat Cichusek chciał wystawić perma, ale innych graczy złodziei kara już nie-permem? Ja okradłem wryoooo na $18000 w itemkach i miał być perm. _MW_I_K czy tam nie pamiętam już kto okradł weraijustik na o wiele więcej, ale dostał bana tylko na 14 dni, które zostały skrócone do 10.
Wracając do sedna: Ja miałem dostać perma za (nie oszukujmy się) nawet poważną rzecz. W końcu to uprzykrzenie gry jednej osobie. Ale posiadanie cheatów to już utrudnianie gry wielu osobom jednocześnie.

Tak, trudno mi uwierzyć od tak, że nie masz cheatów. Może się nieco podsyciłem "nienawistnymi" tekstami Mateuu czy Tailsa. Ale tylko nieco. Nie kieruję się kategoriami "zniszczyć go! zmusić go żeby nie grał!". Kieruję się kategoriami "mówisz mi, że nie masz cheatów: udowodnij mi to; mi chodzi tylko o jedną rzecz: przyznanie się, że kiedyś tego używałeś - po prostu". To już nie idzie o żadnego bana, bo pewnie Cichusek powie, że sprawa się przedawniła, natomiast w moim guście to wymaga ponownej analizy. Podobnej do tej, której Mówca Umarłych w książce Scotta Carda o tej samej nazwie odsłania nagie oblicze zmarłych osób (swoją drogą polecam całą sagę Endera, jestem na trzeciej książce).
Mi nie chodzi o zniszczenie Ciebie M_A_T_I, mi nie chodzi o to, żebyś dostał bana: to już prawie nie ma znaczenia.
Liczą się tylko fakty. A to czy w nie uwierzysz, czy nie, to już inna kwestia.

Niedostępny
#40
(08-14-2017, 17:01)Iam napisał(a):
(08-14-2017, 15:54)M_A_T_I napisał(a): A ja widze ze wy tylko chcecie sie pozbyc normalnych graczy z serwera. Przypominam wam, ze swieci sami nie jestescie.
Iam, pamietaj ze ty miales miec perma w 2015 roku, ja ci tylko chce przypomniec twoja sytuacje. Tak samo teraz ja jestem w tej sytuacji.
Zadnych cheatow nie posiadam, trudno wam to zrozumiec? Ale co sie bede rozpisywac... Macie i tak mnie juz gdzies. Ale zapamietuacie sobie: Ja nie cheatuje.
(...)
po co sie w to wszyscy wtracacie, skoro sami macie jakies przewinienia z przeszlosci, ktore tez byly dla was ciezkie jak teraz ta sytuacja dla mnie.

Mi nie chodzi o, brzydko mówiąc, udupienie Ciebie M_A_T_I. Tak: wiem, nie jestem czystą łzą, ponieważ okradłem kolegę. Ale haczyk: miałem pretekst i go napisałem, ale banda omamionych graczy nie chciała mi uwierzyć.
P. S. Dlaczego mi akurat Cichusek chciał wystawić perma, ale innych graczy złodziei kara już nie-permem? Ja okradłem wryoooo na $18000 w itemkach i miał być perm. _MW_I_K czy tam nie pamiętam już kto okradł weraijustik na o wiele więcej, ale dostał bana tylko na 14 dni, które zostały skrócone do 10.
Wracając do sedna: Ja miałem dostać perma za (nie oszukujmy się) nawet poważną rzecz. W końcu to uprzykrzenie gry jednej osobie. Ale posiadanie cheatów to już utrudnianie gry wielu osobom jednocześnie.

Tak, trudno mi uwierzyć od tak, że nie masz cheatów. Może się nieco podsyciłem "nienawistnymi" tekstami Mateuu czy Tailsa. Ale tylko nieco. Nie kieruję się kategoriami "zniszczyć go! zmusić go żeby nie grał!". Kieruję się kategoriami "mówisz mi, że nie masz cheatów: udowodnij mi to; mi chodzi tylko o jedną rzecz: przyznanie się, że kiedyś tego używałeś - po prostu". To już nie idzie o żadnego bana, bo pewnie Cichusek powie, że sprawa się przedawniła, natomiast w moim guście to wymaga ponownej analizy. Podobnej do tej, której Mówca Umarłych w książce Scotta Carda o tej samej nazwie odsłania nagie oblicze zmarłych osób (swoją drogą polecam całą sagę Endera, jestem na trzeciej książce).
Mi nie chodzi o zniszczenie Ciebie M_A_T_I, mi nie chodzi o to, żebyś dostał bana: to już prawie nie ma znaczenia.
Liczą się tylko fakty. A to czy w nie uwierzysz, czy nie, to już inna kwestia.

Jak dlamnie administracja powinna sprawdzać graczy na udostępnienia ekranu przez jakieś programy. Żeby nie wyłączali się od serva i sprawdzic (kropka)minecraft
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości