Coś mi się tu nie podoba
#1
Najpierw podam link, a potem poruszę dwie kwestie

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=30321

Z racji tego, iż jestem (staram się być) pluralistą i chcę, aby każdy miał dostęp do własnego zdania i żeby każdy był przez każdego wysłuchany, poruszę pewne sprawy.

OK:
-> Rozumiem to, iż Mateuu też jest dokuczliwy, ma swój charakter, jak każdy i rozumiem, dlaczego dostał bana.
-> Rozumiem też to, iż od dłuższego czasu Mateuu dokucza M_A_T_I'emu i wytyka jego cheaty, gdyż jest w pełni przekonany, iż te cheaty posiada, choć ich na pierwszy rzut oka nie widać.
-> Nie rozumiem już natomiast tego, iż tylko dlatego, że ktoś jest tą felerną osobą, którą osoba postawiona wyżej nie lubi, to ma nie zostać wysłuchana. To jest po prostu ignorowanie osoby tylko dlatego, że twardo stawia na swoje i nie chce odpuszczać. A co ja mam powiedzieć z tą skargą, gdzie dostałem bana na 5 dni, choć wyraznie się broniłem i wszyscy się skupili na moim ZŁO ZŁO ZŁO, zamiast normalnie po ludzku spytać, dlaczego to zrobiłem: a jeszcze żeby było śmieszniej, powód był napisany, ale nikt powodu nie zauważył tylko (jak na ten głupi internet przystało) posypał się 100%-owy hejt, bo ZŁO ZŁO ZŁO.
-> Tym bardziej nie rozumiem tego, iż Szanowny Pan Cichusek zbacza z tematu, byleby się pozbyć problemu na jakiś czas. Chodzi mi tu o to, iż w ogóle nie został poruszony temat Creeda i jego zachowania GORSZEGO od Mateuu, ale ten pierwszy dostał krótszego bana z kompletnie niewiadomych powodów. Gdyby Pan Cichusek przeczytał "wypowiedz" to najpewniej sprawa by się wyjaśniła. Teraz piszę wątek w obronie Mateuu, ponieważ uważam, iż, owszem, Mateuu zachowuje się nie w porządku, ale to nie uzasadnia ignorowania czyjegoś zdania tylko dlatego, że czymś podpadła.


Dziękuję za przeczytanie tego krótkiego monologu. Mam nadzieję, iż Cichusek przeczytał cały wątek. W końcu moja sygnatura daje pewien przekaz.

Pozdrawiam,
Arkadiusz.

A jeszcze coś mnie zaczęło mnie nurtować. Kilka bardziej "rozpoznawalnych" osób z Prisona czy tam Classica (nie wiem, który tryb) non-stop narzekają, że M_A_T_I pomimo tylu przyłapań na cheatach dalej sobie gra. Zaczęło mnie to interesować, przejrzałem 3 wątki (http://forum.sky-land.pl/search.php?acti...order=desc)

W pierwszym wersji wątku, tam, gdzie jest podany link do filmiku, AUTENTYCZNIE widać aurę. Proszę obejrzeć to w tempie 0.25 i z częstym Start-Stop (2 szybkie kliknięcia).

W drugiej części wątku Cichusek wyraznie wstawił się za M_A_T_I'm: zupełnie, jakby miał on coś M_A_T_I'emu do zaproponowania.

W trzeciej części wątku Cichusek traci cierpliwość, gdyż nie umie odpowiedzieć wycieńczająco na prośbę/pytanie, gdyż w drugiej części wątka skupia się nie na temacie (M_A_T_I może mieć cheaty) tylko na jakiejś mało ważnej pierdółce (Mateuu oskarża M_A_T_I'ego o cheaty, straszne).

Proszę mieć to wszystko na uwadze! Proszę wytężyć oczy! Jak można nie zauważyć aury tak oczywistej? Dlaczego ten temat jest tak bagatelizowany? Czy M_A_T_I ma faktycznie coś ciekawego Panu do zaproponowania? Jakieś możliwe układy?

Nie to, że dołączam do ekipy "przeszkadzajek". Dołączam do jednoosobowej ekipy "Obiektywny skandalista".

Pozdrawiam z wyrazami szacunku,
Arkadiusz

Niedostępny
#2
uzyje numeracji, bo tyle tutaj kwestii poruszyles, ze ciezko sie bedzie do tego odniesc.

1. przeczytalem posty lutynki co drugie slowo, chociaz watpie aby to byla ona. zawsze bylo tak, ze jak mateuu dostawal bana, to nagle zjawiala sie lutynka, a jak juz nie mial kary, to lutynka tez znikala.
nic nowego w nim nie bylo napisanego, jak zwykle narzekania na innego gracza, cos tam o tym jaki jestem zly, malo obiektywny, jak nie daje sie komus wypowiedziec itp.

2. wedlug mnie creed mniej zrobil od mateuu, troche poprzeklinal i powyzywal matiego, ale robil to krotko i chyba dopiero pierwszy raz, przylaczyl sie do ich "zabawy", a mateuu robi to od miesiecy na mniej lub bardziej widoczny sposob, moze uzywa lagodniejszych slow, ale mysle, ze takie "psychiczne", dlugotrwale dokuczanie jest gorsze od chwilowego wyzywania.

3. po prostu tam nie widze cheatow, ot co.
nic mi nie oferuje, nie mam z nich ukladow, nawet go jakos bardziej od innych nie lubie, jest po prostu zwyklym graczem i przynajmniej potrafi sie zachowywac, a nie obrazac innych (no chyba, ze puszcza mu nerwy i sie broni).

mysle, ze niepotrzebnie ciagniesz ten temat, dowody na cheaty sa za slabe, a tamci sie zle zachowywali wiec zostali ukarani.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(08-13-2017, 20:21)Cichusek napisał(a): uzyje numeracji, bo tyle tutaj kwestii poruszyles, ze ciezko sie bedzie do tego odniesc.

1. przeczytalem posty lutynki co drugie slowo, chociaz watpie aby to byla ona. zawsze bylo tak, ze jak mateuu dostawal bana, to nagle zjawiala sie lutynka, a jak juz nie mial kary, to lutynka tez znikala.
nic nowego w nim nie bylo napisanego, jak zwykle narzekania na innego gracza, cos tam o tym jaki jestem zly, malo obiektywny, jak nie daje sie komus wypowiedziec itp.

2. wedlug mnie creed mniej zrobil od mateuu, troche poprzeklinal i powyzywal matiego, ale robil to krotko i chyba dopiero pierwszy raz, przylaczyl sie do ich "zabawy", a mateuu robi to od miesiecy na mniej lub bardziej widoczny sposob, moze uzywa lagodniejszych slow, ale mysle, ze takie "psychiczne", dlugotrwale dokuczanie jest gorsze od chwilowego wyzywania.

3. po prostu tam nie widze cheatow, ot co.
nic mi nie oferuje, nie mam z nich ukladow, nawet go jakos bardziej od innych nie lubie, jest po prostu zwyklym graczem i przynajmniej potrafi sie zachowywac, a nie obrazac innych (no chyba, ze puszcza mu nerwy i sie broni).

mysle, ze niepotrzebnie ciagniesz ten temat, dowody na cheaty sa za slabe, a tamci sie zle zachowywali wiec zostali ukarani.

1. Po prostu lutynka już tu nie gra a że mam z nią kontakt to nie raz poproszę ją aby coś napisała w moim imieniu.

2. Już widzę jak mati ma depresję bo napisze czasami ze ma haxy omg mi nie raz piszą (dymvo) ze jestem oszust albo jakieś brzydkie słowa i jakoś jeszcze nie skoczyłem z dachu.

3. To ja ci może dam kolejny dowód. W tym oto poście http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=30320 a dokładniej w filmiku https://www.youtube.com/watch?v=g6ZPNHaJt9A widać jak mati ma kill aure, uderzył on gracza po za jego hitboxem (polecam obejrzeć w tempie 0.25) A i jakby mati się wystraszył to na wszelki wypadek zapisałem sobie film więc nie będzie problemu żebyś zobaczył ten film.

Dodam że do mnie też kiedyś się dużo osób zachowywało źle tutaj a jakoś nigdy nikt z nich nie dostał bana.
#4
Jaka znowu killaura? O co ci chodzi?
Czasem tak jest jak sie kogos walnie, odlatuje i bije sie go po za hitboxem, albo jest w ziemi i tak bijesz powietrze i on deda...
#5
(08-13-2017, 20:37)M_A_T_I napisał(a): Jaka znowu killaura? O co ci chodzi?
Czasem tak jest jak sie kogos walnie, odlatuje i bije sie go po za hitboxem, albo jest w ziemi i tak bijesz powietrze i on deda...

Tak nagle przemieściła ci się kamera.
#6
(08-13-2017, 20:40)Lutynka napisał(a):
(08-13-2017, 20:37)M_A_T_I napisał(a): Jaka znowu killaura? O co ci chodzi?
Czasem tak jest jak sie kogos walnie, odlatuje i bije sie go po za hitboxem, albo jest w ziemi i tak bijesz powietrze i on deda...

Tak nagle przemieściła ci się kamera.
Zawsze tak robie, odruch poprostu. Nauczony jestem na takie akcje, duzo gram na pvp z pistoletami i nie raz mialem takie akcje, gdzie kogos walnalem raz i ucieka przede mnie i poprostu szybko myszka na bok i poprostu zadalem mu hita. Zadne cheaty.
#7
(08-13-2017, 20:43)M_A_T_I napisał(a):
(08-13-2017, 20:40)Lutynka napisał(a):
(08-13-2017, 20:37)M_A_T_I napisał(a): Jaka znowu killaura? O co ci chodzi?
Czasem tak jest jak sie kogos walnie, odlatuje i bije sie go po za hitboxem, albo jest w ziemi i tak bijesz powietrze i on deda...

Tak nagle przemieściła ci się kamera.
Zawsze tak robie, odruch poprostu. Nauczony jestem na takie akcje, duzo gram na pvp z pistoletami i nie raz mialem takie akcje, gdzie kogos walnalem raz i ucieka przede mnie i poprostu szybko myszka na bok i poprostu zadalem mu hita. Zadne cheaty.

Gdyby to była prawda, kamera nie teleportowała by się... Nie minęła nawet jedna setna sekunda przewijania kamery.

To bicie po za hitboxem, nagłe przemieszczanie się kamery to typowe oznaki killaury.
#8
(08-13-2017, 20:37)M_A_T_I napisał(a): Jaka znowu killaura? O co ci chodzi?
Czasem tak jest jak sie kogos walnie, odlatuje i bije sie go po za hitboxem, albo jest w ziemi i tak bijesz powietrze i on deda...

Nie mieszam sie ale wczesniej tlumaczyles ze to lagi a teraz juz inne tlumaczenie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#9
Lagi byly przy tamtej sytuacji, a tutaj jest inna sytuacja.
Poprostu nie mam zadnej kill aury i tyle. Gdybym mial, to bym nie zdedal sam. Nie posiadam zadnych cheatow. To tyle co mam do powiedzenia, nie chce sie znowu z wami klocic (chociaz i tak bedzie za 4 dni).
#10
Ciekawe, że jak wszystko zostało wyjaśnione, a twoje argumenty podważone, to nagle się wycofujesz. Czyżbyś wiedział że zostałeś rozszyfrowany? Teraz próbujesz zwalić winę na nas, bo od razu piszesz że się kłócimy, a my próbujemy wyjaśnić tą sytuację.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości