Szybka Propozycja
#11
(08-10-2017, 19:09)Dynvmo napisał(a):
(08-10-2017, 18:49)Mateuu napisał(a):
(08-10-2017, 18:47)Invi napisał(a): no ale bez przesady. wystarczającym przywilejem jest nether, 3 działki i sethomy

Zgadzam się, a i to czemu nie masz tych 3 milionów? Jak ci działkę za normalną cenę proponuję to jesteś wielce oburzony czemu tak drogo.

Z tobą nie gadam..
Mam ci przypomnieć jak oszukałeś mnie na 150k wysylajac fake'owy kod na vipa jeszcze na dodatek na czacie, wmawiajac mi ze ktos go uzyl? Hmm ciekawe bo ja wpisalem ten kod 3s po napisaniu przez cb kodu.
No ale dobra mniejsza z tym i tak potem dostalem za darmo 200k.
Nie będę tu sie rozpisywał, po prostu stracilem do cb zaufanie za przeproszeniem brudasie i oszuscie


Nie sprzedawał ci vipa nawet... Tym jak teraz mnie obrazasz reprezentujesz swój niski poziom. Po prostu napisałem prawdę i tyle.
........................................UwU
Niedostępny
#12
(08-10-2017, 19:11)Mateuu napisał(a):
(08-10-2017, 19:09)Dynvmo napisał(a):
(08-10-2017, 18:49)Mateuu napisał(a):
(08-10-2017, 18:47)Invi napisał(a): no ale bez przesady. wystarczającym przywilejem jest nether, 3 działki i sethomy

Zgadzam się, a i to czemu nie masz tych 3 milionów? Jak ci działkę za normalną cenę proponuję to jesteś wielce oburzony czemu tak drogo.

Z tobą nie gadam..
Mam ci przypomnieć jak oszukałeś mnie na 150k wysylajac fake'owy kod na vipa jeszcze na dodatek na czacie, wmawiajac mi ze ktos go uzyl? Hmm ciekawe bo ja wpisalem ten kod 3s po napisaniu przez cb kodu.
No ale dobra mniejsza z tym i tak potem dostalem za darmo 200k.
Nie będę tu sie rozpisywał, po prostu stracilem do cb zaufanie za przeproszeniem brudasie i oszuscie


Nie sprzedawał ci vipa nawet... Tym jak teraz mnie obrazasz reprezentujesz swój niski poziom. Po prostu napisałem prawdę i tyle.

Z tym vipem to było do ciebie lol nie pamiętasz?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#13
Za dużo kasy jak już to po sto☺
#14
(08-10-2017, 19:09)Dynvmo napisał(a): jak oszukałeś mnie na 150k wysylajac fake'owy kod na vipa

no to teraz kupisz sobie vipa, w miesiac zbierzesz 150k tylko po to aby kupic u kogos range i tak co miesiac..
VIP na classicu ma wiecej, chociazby przez ten nether.

po 100, czy 200$ codziennie to byscie mieli 3000 lub 6000$ w miesiac.
to juz lepiej wam dac z gory 5000 na start i juz.
i tak nie powinienem dawac pieniedzy na start, tylko jakies "pomoce", a nie od razu kase.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości