Szybka Propozycja
#1
Vip'y/Svip'y na prisonie posiadają /kit vip co 24h dostając między innymi kilof vipa, który jest no powiedzmy sobie nawet drogi.

Vip'y/Svip'y na classicu dostają 5k, zelazny set, ktory mozna zrobic w 15min.
Jestem za dodaniem 5k co 24h. Potrzebna by byla wtedy oddzielna komenda.
System dzialal by tak, o równo 12:00 kazdy gracz z rana vipa oraz svip bedzie dostawac 5k w ramach kupionej przez niego rangi az do konca jej waznosci. Wiem ze takie cos da sie zrobic, stirante dasz rade?
Innowacyjna, prosta komenda a moze tak uszczesliwic graczy.

PS: Moze przesadzilem z ta kwota powiedzmy ze vip 2,5k a svip 5k...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Codziennie po 30 dni dostajac 5000$ masz juz ponad 150k. A svip 300k.
Zdecydowanie na nie.
#3
jest to możliwe, nawet proste do zrobienia, ale gdyby kilof Vip był jednorazowy, to nikt by tego Vipa nie kupił, dlatego jest to wymagane, a 5k co 24h to za duża cena. już lepiej podmienić żelazny jednorazowy na diamentowy prot. 1 jednorazowy
#4
Bez sensu, już i tak na classic każdy ma bardzo dużo pieniędzy. W ciągu 30 dni zarobisz 150k za nic.

Na nie.
........................................UwU
Niedostępny
#5
(08-10-2017, 18:42)M_A_T_I napisał(a): Codziennie po 30 dni dostajac 5000$ masz juz ponad 150k. A svip 300k.
Zdecydowanie na nie.

Nie rozsmieszaj mnie 300k w 1 miesiac ? Ja w 1 mies jestem w stanie zarobic 3 mln bez zadnych cheatow ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#6
Na nie: Nie to, że jestem przeciwny, bo tak, ale są ku temu powody:
1. Pay 2 Win: Dlaczego osoby z rangami mają dostawać $ kompletnie za nic?
2. Za dużo $: Jak już to $100 do $250, na podstawowe rzeczy
3. Inflacja: Przy kilkudziesięciu (a nawet stu-iluś tam) vipów inflacja będzie postępować w rewelacyjnym wręcz tempie. $ za darmo co 24h... Kurcze, za łatwo.

Niedostępny
#7
(08-10-2017, 18:44)Iam napisał(a): Na nie: Nie to, że jestem przeciwny, bo tak, ale są ku temu powody:
1. Pay 2 Win: Dlaczego osoby z rangami mają dostawać $ kompletnie za nic?
2. Za dużo $: Jak już to $100 do $250, na podstawowe rzeczy
3. Inflacja: Przy kilkudziesięciu (a nawet stu-iluś tam) inflacja będzie postępować w rewelacyjnym wręcz tempie. $ za darmo co 24h... Kurcze, za łatwo.

Wlasnie chyba po to kupujemy vipy zeby miec przywileje ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#8
no ale bez przesady. wystarczającym przywilejem jest nether, 3 działki i sethomy
#9
(08-10-2017, 18:47)Invi napisał(a): no ale bez przesady. wystarczającym przywilejem jest nether, 3 działki i sethomy

Zgadzam się, a i to czemu nie masz tych 3 milionów? Jak ci działkę za normalną cenę proponuję to jesteś wielce oburzony czemu tak drogo.
........................................UwU
Niedostępny
#10
(08-10-2017, 18:49)Mateuu napisał(a):
(08-10-2017, 18:47)Invi napisał(a): no ale bez przesady. wystarczającym przywilejem jest nether, 3 działki i sethomy

Zgadzam się, a i to czemu nie masz tych 3 milionów? Jak ci działkę za normalną cenę proponuję to jesteś wielce oburzony czemu tak drogo.

Z tobą nie gadam..
Mam ci przypomnieć jak oszukałeś mnie na 150k wysylajac fake'owy kod na vipa jeszcze na dodatek na czacie, wmawiajac mi ze ktos go uzyl? Hmm ciekawe bo ja wpisalem ten kod 3s po napisaniu przez cb kodu.
No ale dobra mniejsza z tym i tak potem dostalem za darmo 200k.
Nie będę tu sie rozpisywał, po prostu stracilem do cb zaufanie za przeproszeniem brudasie i oszuscie
[Obrazek: KYhB2Xh.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości