cheaty
#31
Nie ma dużo dowodów że to cheaty wiec nie róbcie kolejnych dram ;-;
иαנριęкиιєנѕzу¢н ¢нωιℓ ω żу¢ιυ иιє zαρℓαиυנєѕz. σиє ρяzуנ∂ą ѕαмє.~ Diamond

https://www.youtube.com/watch?v=NGr_496TmCg Heart
#32
(08-10-2017, 18:18)paolaa napisał(a): Nie ma dużo dowodów że to cheaty wiec nie róbcie kolejnych dram ;-;

nie robimy dramy. wystarczy 1 dowód.
#33
(08-10-2017, 18:18)paolaa napisał(a): Nie ma dużo dowodów że to cheaty wiec nie róbcie kolejnych dram ;-;

Miał 4 razy bana za cheaty, jak chcecie dowód to masz link do skargi która była również na niego nie dawno.
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=29000
........................................UwU
Niedostępny
#34
Zależy od Cichuska co zrobi..... Moim zdaniem nie ma zadużo dowodów Mz to zwykły lag + opuźnienie ;p
иαנριęкиιєנѕzу¢н ¢нωιℓ ω żу¢ιυ иιє zαρℓαиυנєѕz. σиє ρяzуנ∂ą ѕαмє.~ Diamond

https://www.youtube.com/watch?v=NGr_496TmCg Heart
#35
(08-10-2017, 18:22)paolaa napisał(a): Zależy od Cichuska co zrobi..... Moim zdaniem nie ma zadużo dowodów Mz to zwykły lag + opuźnienie ;p

koleżanko, jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz. nie wypada na siłę go bronić. dla mnie to czyste cheaty (i nie tylko dla mnie) :|
#36
(08-10-2017, 18:23)Invi napisał(a):
(08-10-2017, 18:22)paolaa napisał(a): Zależy od Cichuska co zrobi..... Moim zdaniem nie ma zadużo dowodów Mz to zwykły lag + opuźnienie ;p

koleżanko, jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz. nie wypada na siłę go bronić. dla mnie to czyste cheaty (i nie tylko dla mnie) :|

Zgadzam się, mati zasługuje na perma już od dawna i w końcu powinien go dostać na stałe a nie jak ostatnio na 3 dni.
........................................UwU
Niedostępny
#37
(08-10-2017, 18:16)Invi napisał(a): gdyby miał laga, to nie byłby na shifcie, nie strzeliłby we mnie, tylko by się uniósł i by zniknął...
Nigdy nic nie wiadomo. Obecnie nie ma reguły na anty-cheat. Jeśli trzeba być pluralistycznym, to nim jestem, cały czas. Nastawienie jednostronne nie zawsze przynosi korzyści.

Nie to, że podlizuję się M_A_T_I'emu czy go bronię: Stwierdzam oczywiste fakty.

Niedostępny
#38
Jeszcze tylko coś dodam od siebie.
Po tym jak skończył mu się drugi ban za cheaty, na SB była zawarta dyskusja jak to Mati już usunął cheaty i już nigdy nie będzie ich używał.
A tu parę dni poźniej bum: nagrania jak używa killaury.
I powiedźcie mi... Jak wierzyć takiemu człowiekowi?

Mamy nadzieje że postąpisz (w naszym mniemaniu) słusznie Cichusku...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#39
(08-10-2017, 18:28)Iam napisał(a):
(08-10-2017, 18:16)Invi napisał(a): gdyby miał laga, to nie byłby na shifcie, nie strzeliłby we mnie, tylko by się uniósł i by zniknął...
Nigdy nic nie wiadomo. Obecnie nie ma reguły na anty-cheat. Jeśli trzeba być pluralistycznym, to nim jestem, cały czas. Nastawienie jednostronne nie zawsze przynosi korzyści.

Nie to, że podlizuję się M_A_T_I'emu czy go bronię: Stwierdzam oczywiste fakty.

to nie ma nic wspólnego z antycheatem Tongue
#40
(08-10-2017, 18:28)Tails napisał(a): Jeszcze tylko coś dodam od siebie.
Po tym jak skończył mu się drugi ban za cheaty, na SB była zawarta dyskusja jak to Mati już usunął cheaty i już nigdy nie będzie ich używał.
A tu parę dni poźniej bum: nagrania jak używa killaury.
I powiedźcie mi... Jak wierzyć takiemu człowiekowi?

Mamy nadzieje że postąpisz (w naszym mniemaniu) słusznie Cichusku...

Nie można, ale cichy twierdzi inaczej, on po prostu go nwm jak to powiedzieć "czaruje" tym że już nie będzie w ogóle a prawda jest taka że cheatuje nadal.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości