cheaty
#1
Invi09
M_A_T_I
Cheaty - AKB. pewnie powiecie, że lag, bo ta głowa... otóż nie - błąd z głową pewnie stoi po mojej stronie, a laga nie miał, bo strzelił snajpierką :|
https://youtu.be/nheaDgMuSEg
#2
Wlasnie mialem laga, wtedy wlasnie mnie z serwera wywalilo. Opozniona reakcja byla poprostu, bo cie walnac chcialem niechcacy ale lag mnie zatrzymal. W ostatnich dniach mam wielkie problemy z internetem i co chwile mnie wyrzuca.
#3
(08-10-2017, 17:51)M_A_T_I napisał(a): Wlasnie mialem laga, wtedy wlasnie mnie z serwera wywalilo. Opozniona reakcja byla poprostu, bo cie walnac chcialem niechcacy ale lag mnie zatrzymal.

M_A_T_I, nie ._.
#4
Ja naprawde mialem lagi, z niczego nie proboje sie wywiazywac bo nie mam cheatow nawet.
#5
(08-10-2017, 17:51)M_A_T_I napisał(a): Wlasnie mialem laga, wtedy wlasnie mnie z serwera wywalilo. Opozniona reakcja byla poprostu, bo cie walnac chcialem niechcacy ale lag mnie zatrzymal. W ostatnich dniach mam wielkie problemy z internetem i co chwile mnie wyrzuca.

Sory ale dla mnie to wygląda na anty knocka :/
I jeszcze jak kocnales to moglo sugerowac ze nie masz laga
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#6
(08-10-2017, 17:52)M_A_T_I napisał(a): Ja naprawde mialem lagi, z niczego nie proboje sie wywiazywac bo nie mam cheatow nawet.

jakoś wcześniej nie miałeś w ogóle lagów. poza tym, na wieży też cię nie odrzucało, dopiero po chwili zaczęło. wtedy też miałeś lagi? może Ci brat wszedł na komputer? :|
#7
(08-10-2017, 17:53)Dynvmo napisał(a):
(08-10-2017, 17:51)M_A_T_I napisał(a): Wlasnie mialem laga, wtedy wlasnie mnie z serwera wywalilo. Opozniona reakcja byla poprostu, bo cie walnac chcialem niechcacy ale lag mnie zatrzymal. W ostatnich dniach mam wielkie problemy z internetem i co chwile mnie wyrzuca.

Sory ale dla mnie to wygląda na anty knocka :/
I jeszcze jak kocnales to moglo sugerowac ze nie masz laga

Opozniona reakcja...
Ja naprawde, mam duze problemy z internetem. Cichusek mozesz chyba sprawdzic ile ja sie dzisiaj razy logowalem przez lagi jak i wczoraj...
#8
(08-10-2017, 17:54)M_A_T_I napisał(a):
(08-10-2017, 17:53)Dynvmo napisał(a):
(08-10-2017, 17:51)M_A_T_I napisał(a): Wlasnie mialem laga, wtedy wlasnie mnie z serwera wywalilo. Opozniona reakcja byla poprostu, bo cie walnac chcialem niechcacy ale lag mnie zatrzymal. W ostatnich dniach mam wielkie problemy z internetem i co chwile mnie wyrzuca.

Sory ale dla mnie to wygląda na anty knocka :/
I jeszcze jak kocnales to moglo sugerowac ze nie masz laga

Opozniona reakcja...
Ja naprawde, mam duze problemy z internetem. Cichusek mozesz chyba sprawdzic ile ja sie dzisiaj razy logowalem przez lagi jak i wczoraj...

gdybyś miał laga, to uniósłbyś się w powietrzu i byłyby takie kropki jak się chodzi wokół twoich nóg..
proszę, nie wykręcaj się już... dostaniesz bana jak wszyscy cheaterzy i tyle.
#9
Wszyscy wiedzą że Mati cały czas kłamie z cheatami że ich nie ma...

To będzie jego 4 ban za cheaty, już jeden perm był...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Myszak i tu się mylisz to nie Cheaty też to widiwałem to jest lag + bug ze głowa się obraca a gracz jest zlagowany i nic nie może zrobi z tym (czasowo)
a widzę czesto M_A_T_I_E_G_O wywala
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości