cheaty
#21
(08-10-2017, 18:04)BKPL BrunoKastner napisał(a):
(08-10-2017, 18:01)Tails napisał(a): Pierwsza sekunda: kucnął i oberwał. Czy podczas lagów można kucać?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

to nie tylko FPS'y się liczą też ms'y (ping) zależy też od tego chyba wiesz co to robi Talis
Wiem. Dla mnie to on ma cheaty, zawsze miał, zawsze kłamie w tej kwestii, już kilka razy tak było.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#22
(08-10-2017, 18:01)Cichusek napisał(a): sluchajcie, Mati jest dosyc aktywny na forum i rzeczywiscie jest pomocny, wiec szczerze nie sadze aby sie naprzykrzal cheatujac.
ostatni jego ban tez byl chyba "pomylka", juz nie pamietam.
antyknock wyglada tutaj podejrzanie, ale jego glowa rzeczywiscie wyglada jakby mial scinke.
jezeli bylo to po twojej stronie invi, to ten brak odrzutu tez mogl byc.

wgralem nowszego antycheata ze sprawdzaniem knockbacka, wiec sobie potestujcie jesli rzeczywiscie mati ma jakies cheaty.

edit:
takie jego strzelanie, kucanie itp, moglo byc spowodowane opozniona reakcja, jak ktos ma lag, to czesto nie jest odrzucany, lub jest dopiero po jakiejs chwili (widac doskonale spoznienie odrzutu).

cichusku, ale on ewidentnie obserwował, przecież nie opóźniło ani strzału, ani odrzutu. mówiłem, że często mam takie głowy przestawione - to chyba jest zwykły bug minecrafta..
#23
Nie wiem po o go Bronisz Bruno, tu widać ewidentne haxy, zgadzam się z tailsem, mati to wielki hipokryta, po prostu zgłaszał haxow bo myśli że wtedy nie dostanie perma i jeszcze będzie miał szansę na moda..
........................................UwU
Niedostępny
#24
Mi troszkę czitem jedzie
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#25
(08-10-2017, 18:06)Invi napisał(a):
(08-10-2017, 18:01)Cichusek napisał(a): sluchajcie, Mati jest dosyc aktywny na forum i rzeczywiscie jest pomocny, wiec szczerze nie sadze aby sie naprzykrzal cheatujac.
ostatni jego ban tez byl chyba "pomylka", juz nie pamietam.
antyknock wyglada tutaj podejrzanie, ale jego glowa rzeczywiscie wyglada jakby mial scinke.
jezeli bylo to po twojej stronie invi, to ten brak odrzutu tez mogl byc.

wgralem nowszego antycheata ze sprawdzaniem knockbacka, wiec sobie potestujcie jesli rzeczywiscie mati ma jakies cheaty.

edit:
takie jego strzelanie, kucanie itp, moglo byc spowodowane opozniona reakcja, jak ktos ma lag, to czesto nie jest odrzucany, lub jest dopiero po jakiejs chwili (widac doskonale spoznienie odrzutu).

cichusku, ale on ewidentnie obserwował, przecież nie opóźniło ani strzału, ani odrzutu. mówiłem, że często mam takie głowy przestawione - to chyba jest zwykły bug minecrafta..

Te głowy to tylko bugi, kieys też parę razy mi się tak zdarzyło, na lagi nie mógł by shiftowac. Po prostu mati mial haxy, ma i będzie miał. Zasługuje juz na perma, miał już 1 i nie wykorzystał tej szansy.
........................................UwU
Niedostępny
#26
Nie mam zamiaru tutaj robic znowu awantury.
Jak nie umiecie cheatow odrozniac to nie moja wina. Poprostu nie umiecie odroznic cheata od laga. Czesto mnie wywala z serwera - mozecie nawet innych graczy popytac. Nie wiem co wy do mnie macie, ja poprostu tylko gram. Cos wam sie nie podoba, to po co drazycie temat? Chcecie mi tylko na zlosc poprostu zrobic tymi swoimi wypowiedziami w tej chwili. Nie mam cheatow, to zwykly lag.
#27
Nie sposób ani stwierdzić, że to cheat, ani stwierdzić, że to lag. Gdyby Invi nacisnął TAB, wszystko by się wyjaśniło: Tak to nie ma żadnych podstaw do bana, ponieważ nie wiadomo czy to cheat, czy to lag. (oglądałem w prędkości 0.5, wiem co mówię)

Niedostępny
#28
(08-10-2017, 18:12)M_A_T_I napisał(a): Nie mam zamiaru tutaj robic znowu awantury.
Jak nie umiecie cheatow odrozniac to nie moja wina. Poprostu nie umiecie odroznic cheata od laga. Czesto mnie wywala z serwera - mozecie nawet innych graczy popytac. Nie wiem co wy do mnie macie, ja poprostu tylko gram. Cos wam sie nie podoba, to po co drazycie temat? Chcecie mi tylko na zlosc poprostu zrobic tymi swoimi wypowiedziami w tej chwili. Nie mam cheatow, to zwykly lag.

Zawsze ta sama wymówka, tu widać haxy.
Świadkowi to nie dowód mogą kłamać, mogłeś ich namówić do kłamstwa.
Grasz...na cheatach.
Nie podoba nam się to że cheatujesz.
Nie chcemy zrobić na złość tobie, chcemy dobrze dla serwera i pozbyć się takiego hipokryty jak ty i w dodatku cheatera.
........................................UwU
Niedostępny
#29
(08-10-2017, 18:14)Iam napisał(a): Nie sposób ani stwierdzić, że to cheat, ani stwierdzić, że to lag. Gdyby Invi nacisnął TAB, wszystko by się wyjaśniło: Tak to nie ma żadnych podstaw do bana, ponieważ nie wiadomo czy to cheat, czy to lag. (oglądałem w prędkości 0.5, wiem co mówię)

Iam, ale gdyby miał laga, to nie byłby na shifcie, nie strzeliłby we mnie, tylko by się uniósł i by zniknął...
#30
(08-10-2017, 18:14)Iam napisał(a): Nie sposób ani stwierdzić, że to cheat, ani stwierdzić, że to lag. Gdyby Invi nacisnął TAB, wszystko by się wyjaśniło: Tak to nie ma żadnych podstaw do bana, ponieważ nie wiadomo czy to cheat, czy to lag. (oglądałem w prędkości 0.5, wiem co mówię)

Gdyby mati mial laga to by nie był na shifcie, już tails to pisał.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości