cheaty
#11
(08-10-2017, 17:58)BKPL BrunoKastner napisał(a): Myszak i tu się mylisz to nie Cheaty też to widiwałem to jest lag + bug ze głowa się obraca a gracz jest zlagowany i nic nie może zrobi z tym (czasowo)

to są cheaty Tongue często miałem tak, że głowa się blokowała, ale gracz grał normalnie. gdyby miał laga, to uniósłby się w powietrzu i byłyby te takie małe klocuszki. skoro mówisz, że nie może nic z tym zrobić, to dlaczego on pisze, że musiał się jeszcze raz zalogować i wejść?
Jakoś teraz go w ogóle nie wywalało.
#12
Pierwsza sekunda: kucnął i oberwał. Czy podczas lagów można kucać?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#13
(08-10-2017, 17:57)Tails napisał(a): Wszyscy wiedzą że Mati cały czas kłamie z cheatami że ich nie ma...

To będzie jego 4 ban za cheaty, już jeden perm był...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

I dostał ub bo miał się zmienić, widzisz cichy ROBILEM 3 WĄTKI ABY CI UDOWODNIC ZE MATI NIE ZASLUGIWAL NA UNBANA ALE TY WOLALES TO OLAC I DAC MI BANA I ZEBYM SKOŃCZYŁ...TERAZ WIDZISZ CZY ZASŁUGIWAŁ.


Dodam że haxy matiego idealnie widać i to nie może być lag, tak samo w mojej skardze pisał że miał lagi a to były haxy i to idealnie widoczne. Perma powinien dostać dawno i tyle, nie widzę tutaj opcji aby nie dostał bana lub żeby dostał perma a zaraz unbana.
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=29000
........................................UwU
Niedostępny
#14
sluchajcie, Mati jest dosyc aktywny na forum i rzeczywiscie jest pomocny, wiec szczerze nie sadze aby sie naprzykrzal cheatujac.
ostatni jego ban tez byl chyba "pomylka", juz nie pamietam.
antyknock wyglada tutaj podejrzanie, ale jego glowa rzeczywiscie wyglada jakby mial scinke.
jezeli bylo to po twojej stronie invi, to ten brak odrzutu tez mogl byc.

wgralem nowszego antycheata ze sprawdzaniem knockbacka, wiec sobie potestujcie jesli rzeczywiscie mati ma jakies cheaty.

edit:
takie jego strzelanie, kucanie itp, moglo byc spowodowane opozniona reakcja, jak ktos ma lag, to czesto nie jest odrzucany, lub jest dopiero po jakiejs chwili (widac doskonale spoznienie odrzutu).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
Może cheaty albo opuzniona reakcja poczekajmy na odpowiedz Cichuska...
иαנριęкиιєנѕzу¢н ¢нωιℓ ω żу¢ιυ иιє zαρℓαиυנєѕz. σиє ρяzуנ∂ą ѕαмє.~ Diamond

https://www.youtube.com/watch?v=NGr_496TmCg Heart
#16
(08-10-2017, 18:01)Cichusek napisał(a): sluchajcie, Mati jest dosyc aktywny na forum i rzeczywiscie jest pomocny, wiec szczerze nie sadze aby sie naprzykrzal cheatujac.

Nawet nie wiesz Cichusku jak bardzo się mylisz... Od cheaty ma od zawsze, nawet jak dostał ub to ich nie usunął... :/
To hypokryta.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
Mati... innych to gnojisz o te cheaty a sam wieeeeele razy miałeś za nie bana. Co do PVP z pistoletami to niejednokrotnie miałem z tobą dziwne akcje, nie chcialo mi sie nagrywac i wgl. ale tutaj stane po stronie tych co mówią, że cheatujesz.
#18
No właśnie...
Tails racje ma...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#19
(08-10-2017, 18:01)Tails napisał(a): Pierwsza sekunda: kucnął i oberwał. Czy podczas lagów można kucać?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

to nie tylko FPS'y się liczą też ms'y (ping) zależy też od tego chyba wiesz co to robi Talis
Niedostępny
#20
(08-10-2017, 18:01)Cichusek napisał(a): sluchajcie, Mati jest dosyc aktywny na forum i rzeczywiscie jest pomocny, wiec szczerze nie sadze aby sie naprzykrzal cheatujac.
ostatni jego ban tez byl chyba "pomylka", juz nie pamietam.
antyknock wyglada tutaj podejrzanie, ale jego glowa rzeczywiscie wyglada jakby mial scinke.
jezeli bylo to po twojej stronie invi, to ten brak odrzutu tez mogl byc.

wgralem nowszego antycheata ze sprawdzaniem knockbacka, wiec sobie potestujcie jesli rzeczywiscie mati ma jakies cheaty.

edit:
takie jego strzelanie, kucanie itp, moglo byc spowodowane opozniona reakcja, jak ktos ma lag, to czesto nie jest odrzucany, lub jest dopiero po jakiejs chwili (widac doskonale spoznienie odrzutu).

To nie była pomyłka, on ma ewidentne cheaty (w tej mojej skardze też miał ewidentne haxy http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=29000 ) cichy, nie możemy traktować go ulgowo bo jest aktywny, to jet nie sprawiedliwe, to tak jakby np tails okradał każdego ale bana nie dostanie bo pomaga i jest aktywny. Mati powinien dostać perma i nie widzę tu innej opcji.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości