cheaty
#41
(08-10-2017, 18:28)Invi napisał(a):
(08-10-2017, 18:28)Iam napisał(a):
(08-10-2017, 18:16)Invi napisał(a): gdyby miał laga, to nie byłby na shifcie, nie strzeliłby we mnie, tylko by się uniósł i by zniknął...
Nigdy nic nie wiadomo. Obecnie nie ma reguły na anty-cheat. Jeśli trzeba być pluralistycznym, to nim jestem, cały czas. Nastawienie jednostronne nie zawsze przynosi korzyści.

Nie to, że podlizuję się M_A_T_I'emu czy go bronię: Stwierdzam oczywiste fakty.

to nie ma nic wspólnego z antycheatem Tongue

Może i nie, ale skoro obecny anty-cheat potrafi wyrzucić za 5-krotne uderzenie krowy, ale nie wyrzucić za anty-knocka czy aurę to anty-cheat nadaje się albo pod śrubkę do naprawy albo do kosza.

Niedostępny
#42
(08-10-2017, 18:31)Iam napisał(a):
(08-10-2017, 18:28)Invi napisał(a):
(08-10-2017, 18:28)Iam napisał(a):
(08-10-2017, 18:16)Invi napisał(a): gdyby miał laga, to nie byłby na shifcie, nie strzeliłby we mnie, tylko by się uniósł i by zniknął...
Nigdy nic nie wiadomo. Obecnie nie ma reguły na anty-cheat. Jeśli trzeba być pluralistycznym, to nim jestem, cały czas. Nastawienie jednostronne nie zawsze przynosi korzyści.

Nie to, że podlizuję się M_A_T_I'emu czy go bronię: Stwierdzam oczywiste fakty.

to nie ma nic wspólnego z antycheatem Tongue

Może i nie, ale skoro obecny anty-cheat potrafi wyrzucić za 5-krotne uderzenie krowy, ale nie wyrzucić za anty-knocka czy aurę to anty-cheat nadaje się albo pod śrubkę do naprawy albo do kosza.

więc skoro antycheat nie patrzy na akb, to nie ma z tym nic wspólnego.
#43
(08-10-2017, 18:23)Invi napisał(a):
(08-10-2017, 18:22)paolaa napisał(a): Zależy od Cichuska co zrobi..... Moim zdaniem nie ma zadużo dowodów Mz to zwykły lag + opuźnienie ;p

koleżanko, jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz. nie wypada na siłę go bronić. dla mnie to czyste cheaty (i nie tylko dla mnie) :|

Nikt mi nie zapłacił... i Nie znamy się więc nie pisz do mnie Koleżanko ;p
иαנριęкиιєנѕzу¢н ¢нωιℓ ω żу¢ιυ иιє zαρℓαиυנєѕz. σиє ρяzуנ∂ą ѕαмє.~ Diamond

https://www.youtube.com/watch?v=NGr_496TmCg Heart
#44
jak sytuacja sie powtorzy, to podejme jakies kroki.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości