eh..
#11
(08-10-2017, 17:19)Boczek napisał(a): A mi sie wydaje że powinien być ktoś kto był by na serverze.
Jest cheater na pisto? Wołasz go z innego trybu, on wchodzi na /v i banuje go po 2 minutach.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Jestem 100% za. Huba znowu nie ma, bo znowu wyjechał. Taki super pomocnik. Pomaga chyba tylko na duchu. Nie mówię, żeby go skasować z roli, ale żeby wręcz dodać do tej roli 1 do 3 innych osób. Wtedy szybko cheaterzy zostaliby ewaporowani.

Niedostępny
  Odpowiedz
#12
(08-10-2017, 17:27)Iam napisał(a):
(08-10-2017, 17:19)Boczek napisał(a): A mi sie wydaje że powinien być ktoś kto był by na serverze.
Jest cheater na pisto? Wołasz go z innego trybu, on wchodzi na /v i banuje go po 2 minutach.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Jestem 100% za. Huba znowu nie ma, bo znowu wyjechał. Taki super pomocnik. Pomaga chyba tylko na duchu. Nie mówię, żeby go skasować z roli, ale żeby wręcz dodać do tej roli 1 do 3 innych osób. Wtedy szybko cheaterzy zostaliby ewaporowani.

potrzebne są co najmniej 3 takie osoby, żeby to jakoś działało Tongue
Tails jest w miarę aktywny..
  Odpowiedz
#13
Iam pisze: żeby wręcz dodać do tej roli 1 do 3 innych osób. Wtedy szybko cheaterzy zostaliby ewaporowani.

Invi pisze: potrzebne są co najmniej 3 takie osoby, żeby to jakoś działało Tongue
Tails jest w miarę aktywny..


Hehe, może już nie będę się wypowiadać, kto jeszcze by się dobrze do roli nadał Tongue Ale tak na serio to może, nie wiem, ankietę zrobić? Kto według graczy byłby najlepszym/najlepszymi pomocnikami/moderatorami? Przecież z Hubem tak było... Tyle, że on to naciągał wyniki na swoją stronę (Mateuu to opisywał)

Niedostępny
  Odpowiedz
#14
juz temat pomocnikow zostawcie administracji, nie sa to raczej wasze sprawy.

udalo mi sie ogarnac antycheat aby dobrze dzialal na pistoletach, no ale wiecie z czym sie wiaze jego wgranie.
zapewne za chwile wiekszosc z was bedzie pisala "juz 3 raz mnie wyrzuca z serwera w ciagu godziny"
ciezko jest ustawic plugin aby dzialal dobrze, aktualnie sprawdzanie antyknocka bylo calkowicie wylaczone, bo glownie byly to falszywe kicki graczy.
moze cos sie zmienilo w pluginie przez pol roku, wiec moze bedzie lepiej.

za chwile wgram ten nowy antycheat na pvp dla testow, wiec od razu nie czepiajcie sie o wszystko, bo jakos to trzeba sprawdzic, ustawic itp.
btw. z tego co widze, to doszedl anty xray, cos na wzor tego od spigota (ktory jest aktywny na classicu), ale widze, ze troche lepiej dziala.

edit:
juz jest wgrany, ciekawe ile osob wyrzuci za "brak" antyknocka Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#15
Jeżeli mogę chciałbym poruszyć temat wallhackow i speedhackow na H&S. Czy są jakieś postępy w tej sprawie?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#16
(08-10-2017, 17:59)Tails napisał(a): Jeżeli mogę chciałbym poruszyć temat wallhackow i speedhackow na H&S. Czy są jakieś postępy w tej sprawie?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

nie znalazlem nigdzie cheatu, ktory umozliwia przechodzenie przez sciany.
wiem, ze kiedys istnialo takie "wyjscie" ze swojej postaci, ale ona zostawala w miejscu, a ty sobie zwiedzales mape robiac co chcesz.
ciezko mi sprawdzic antycheat nie wiedzac jak sie on nazywa.
jesli chodzi o speedhack, to chyba to co ostatnio wgralem na chowanego powinno go zablokowac, nie pamietam juz czy jest tam aktywna opcja sprawdzania speed'a, ale w tym nowym jest.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#17
No cóż, trzeba będzie go poszukać (tej nazwy tego cheata) może mi się uda.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#18
(08-10-2017, 18:19)Vpanadzio napisał(a): W huzuni jest takie coś "wyjście" z postaci i latanie po mapie jako duch
Chyba to domyślnie jest pod klawisz U, na necie można sprawdzić

to jest freecam, ale postać stoi w miejscu, tak jakby dusza wychodziła xd
  Odpowiedz
#19
Czasami mam wrażenie że tego serwera nikt nie pilnuje... Hub na serwer wchodzi co kilka dni na kilka minut a Pan właściciel zajmuję się forum, oczywiście nie mówię że Cichusek ma być na serwerze tylko aby powołał nowych pomocników. Najlepiej aby były to osoby które są na serwerze codziennie, tak się składa że kilku takich graczy jest...

(08-10-2017, 18:04)Cichusek napisał(a):
(08-10-2017, 17:59)Tails napisał(a): Jeżeli mogę chciałbym poruszyć temat wallhackow i speedhackow na H&S. Czy są jakieś postępy w tej sprawie?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

nie znalazlem nigdzie cheatu, ktory umozliwia przechodzenie przez sciany.
wiem, ze kiedys istnialo takie "wyjscie" ze swojej postaci, ale ona zostawala w miejscu, a ty sobie zwiedzales mape robiac co chcesz.
ciezko mi sprawdzic antycheat nie wiedzac jak sie on nazywa.
jesli chodzi o speedhack, to chyba to co ostatnio wgralem na chowanego powinno go zablokowac, nie pamietam juz czy jest tam aktywna opcja sprawdzania speed'a, ale w tym nowym jest.
Jest to "phase" na huzuni tego cheata nie ma a to dlatego że obecnie żaden cheater nie używa huzuni... jest to po prostu już słaby cheatpack teraz gracze używają bardziej zaawansowanych cheatpacków typu "Flux" "Jigsaw" "Pandora b9" są to cheaty baardzo zaawansowane które mają w opcjach np. zaprzestanie bicia botów co od razu uniemożliwia wstawienie bota jako "sprawdzanie" kill aury.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości