Witam
#11
pare osób ma takie książki

(08-07-2017, 18:23)Boczek napisał(a): Nie wiem co to za książka, ale jeżeli zgineła z ną na pvp to jej nie odzyska

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Nie zgineła poprostu zabiła kolesia i wywaliło jej gre
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#12
No to prawdopodobnie bedzie chyba cofka o 00:00 do dzisiaj 3:00 na classicu, skoro pare osob ma te ksiazki.
Ja bym radzil ostrzec przed tym innych graczy, bo narobia problemow jeszcze z tymi ksiazkami...
#13
Co ci po książce z ostrością 32767, skoro i tak nie jest na mieczu? Połączenie miecza z tą księgą jest niemożliwe w kowadle. To tak czy siak dalej jest tylko książka, pewnego rodzaju unikat, który wyniknął z okoliczności.

Nie zgadzam się na reset progresu z Classica. Byłby to już drugi cios w graczy od 2 miesięcy (to bardzo krótko!).
Edit: kacza stopa, już była cofka. RIP

Niedostępny
#14
Dwie sprawy.

1. Stworzenie takiej książki jest chwilą roboty, jak się potrafi edytować kod minecraft
2. Już zablokowałem Smile
#15
I tak nie da się takiej książki chyba połączyć w kowadle bo za dużo lvl kosztuję...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#16
(08-07-2017, 19:47)stirante napisał(a): Dwie sprawy.

1. Stworzenie takiej książki jest chwilą roboty, jak się potrafi edytować kod minecraft
2. Już zablokowałem Smile

3. prawdopodobnie one zlagowaly serwer classic, dlatego bylo wymagane wgranie kopii zapasowej z 3:30 (dzis w nocy), za co przepraszamy.
dodalismy zabezpieczenie na te ksiazki na wszystkie inne serwery, wiec takie cos nie bedzie mialo miejsca.
(no chyba, ze to nie przez to byly te lagi, ale niczego innego nie wymyslilismy, a dwie powazne sytuacje trafiaja sie w tym samym dniu, wiec to chyba oczywiste gdzie jest blad)
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości