Witam
#1
Exclamation 
Witam.
Moja koleżanka o nicku OgnistaAsia zabiła gracza o nicku Mati172 z którego wyleciała zapisana nie podpisana książka z której się świeciło na fioletowo ( jak z podpisanej książki). Najechała na nią myszką i zobaczyła że książka jest zenchantowana na wszystkie rzeczy i obok pisze liczba lvl.32000 (około).
Wyszła z nią na pvp i gracz o nicku Browser udeżył ją i umarł na strzała.
A ją wyrzuciło z serwera. Ps,Bardziej tego nie wytłumacze .
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#2
Może jasniej?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Zrozumialem z tego tyle, ze zlapal ksiazke, w ktorej jest obraza chyba, albo jakis enchant na obrażenia...
Moglbys jasniej uformowac swoja wypowiedz? Bo my nic nie zrozumielismy z tego.
#4
(08-07-2017, 18:12)Rumbur napisał(a): Może jasniej?
Już masz wyżej

(08-07-2017, 18:13)M_A_T_I napisał(a): Zrozumialem z tego tyle, ze zlapal ksiazke, w ktorej jest obraza chyba, albo jakis enchant na obrażenia...
Moglbys jasniej uformowac swoja wypowiedz? Bo my nic nie zrozumielismy z tego.

Masz wyżej
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#5
32k ostrosci czy czego chociaz to i tak niemozliwe.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#6
(08-07-2017, 18:20)Rumbur napisał(a): 32k ostrosci czy czego chociaz to i tak niemozliwe.

Niech administracja zobaczy w eq jej jest taka komenda wszystkie enchanty po 32000 około
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#7
Jest możliwe: Nie wiem jak, gdzie i kiedy, natomiast podczas tych "lag spike'ów" można było niszczyć bloki, a komendy działały z opóznieniem. Może podczas tego "lag spike'a" ktoś użył księgi ench na ostrość najwyższą możliwą (32767) i użył?

Niedostępny
#8
Nie wiem co to za książka, ale jeżeli zgineła z ną na pvp to jej nie odzyska

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#9
(08-07-2017, 18:22)Iam napisał(a): Jest możliwe: Nie wiem jak, gdzie i kiedy, natomiast podczas tych "lag spike'ów" można było niszczyć bloki, a komendy działały z opóznieniem. Może podczas tego "lag spike'a" ktoś użył księgi ench na ostrość najwyższą możliwą (32767) i użył?

o to chodzi
gadałem z nią na skype i wszystko widziałem
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#10
(08-07-2017, 18:22)Iam napisał(a): Jest możliwe: Nie wiem jak, gdzie i kiedy, natomiast podczas tych "lag spike'ów" można było niszczyć bloki, a komendy działały z opóznieniem. Może podczas tego "lag spike'a" ktoś użył księgi ench na ostrość najwyższą możliwą (32767) i użył?

Jesli tak to nalezy ja jak najszybciej zabrac.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości