SVIP :/
#1
Cichusku mam otóż taki problem :/
Chciałbym zakupić sobie svipa lecz każdy z mojej rodziny wraz ze mną ma zablokowane smsy premium.
Dlaczego kupywałem vipa 2 mies temu? Gdyż tej blokady jeszcze wtedy nie miałem.
Dzisiaj poszedłem do galerii aby zakupić paysafecard o walucie 20zł, ponieważ myslałem iż jakikolwiek gracz zakupiłby mi tego svipa za te psc.
Czy mógłbym od ciebie zakupić takowego svipa za paysafecarda?
Nie ma innego sposobu a svip na classicu bardzo jest mi potrzebny i jest to nagła sytuacja :/
Dał bym ci kod z tego paragonu a ty przyznałbyś mi rangę svip.
Tak wiem, że można tylko za smsa ale jak mam kupic sobie svipa skoro nie mam dostepu do smsow premium Sad?
Jedyne racjonalne wyjście to paysafecard, który jest dla mnie dostępny.
Proszę o wypowiedź tylko Cichuska
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Poproś kolegów. Jak cichy zgodzi się na Ciebie, to inni gracze też będą chcieli. Kup mi doładowanie za 20 zł do plusa to kupię Ci kod.
#3
Ale ja mam teraz psc 20 i na teraz potrzebuje vipa
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
nie uzywam psc.
blokade smsow mozna zdjac u kazdego operatora niezaleznie od tego czy to telefon na karte, czy na abonament.
w przypadku play, mozna bez problemu zrobic to na stronie play24, zapewne u innych operatorow jest to samo.
taka blokada, to tylko "rodzicielska" kontrola, aby ktos niepelnoletni nie powysylal duzej ilosci smsow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Jeśli jutro kupisz doładowanie do plusa za 20, to Ci kupię. Jak nie to nie.
#6
Według mnie cichy powinien dodać kupowanie rang itp za pomocą np konta bankowego skoro psc nie używa, przesyłanie na konto byłoby dla niego opłacalne.
#7
Gdyby cichusek patrzył na opłacalność to nie brałby sms. Pisał, że nie chce, żeby bogaci gracze mieli wszystko..
#8
Jednakże komuś takiemu jak ja, który mieszka za granicą i nijak nie kupi rangi to trochę kiczowato... w moim przypadku rodzina też za granicą mieszka, a znajomych o takie głupie rzeczy się nie prosi...
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#9
(08-06-2017, 22:32)mr_koxuPL napisał(a): Jednakże komuś takiemu jak ja, który mieszka za granicą i nijak nie kupi rangi to trochę kiczowato... w moim przypadku rodzina też za granicą mieszka, a znajomych o takie głupie rzeczy się nie prosi...

jakbym mogl, to bym wprowadzil rozne inne platnosci, ale na ten czas nie moge.
ostatnio byla zmiana uslugodawcy z profitsms na simpay (bo sie wykupili), a tutaj jest tak samo tylko sms premium + platnosci przez polaczenia glosowe.
podobno niedlugo zostanie dodana opcja placenia przez psc, ale juz o tym pisza od kilku miesiecy i nadal nic nie widac.
sam nie moge zbierac pieniedzy przez psc i tak samo przez przelewy, bo wszystko musi byc rejestrowane.
czas pokaze kiedy to bedzie, ale teraz pozostaje tylko platnosc przez sms.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości