Kopia
#11
Bo byłem pewny że zrobisz inne. A poza tym teraz ci mówię.
#12
Ludzie, z tego co rozumiem sprzedałeś mu sklep z 1 piętrem więc ma PRAWO mieć ten wygląd zewnętrzny i wewnętrzny (1 piętro i 2 też jeżeli jest identyczne jak 1 lub inne od twoich/czyiś pięter). Przecież nikt normalny nie kupuje sklepu żeby zniszczyć go i zacząć robić własny od zera.
........................................UwU
Niedostępny
#13
ale skoro mi sprzedał 1 piętro mógł nie sprzedawać dobrze wiedział że będę budował jeszcze 3 piętra

takie mi sprzedał
#14
(07-23-2017, 16:08)Mateuu napisał(a): Ja tego nie rozumiem, sprzedając mu sklep z 1 piętrem dałeś mu prawa do wyglądu zewnętrznego sklepu i 1 piętra. To czy skopiował twoje 2 piętro to chyba za mało bo elektron kiedyś skopiował piętro lidla i nie dostał bana.

Elektron budował 1 piętro lidla jeśli mnie nie myli chyba, że mnie oszukał tak jak z tym, że nie wywali mnie z żabki ;-;

(07-23-2017, 16:12)NumZ napisał(a): ale skoro mi sprzedał 1 piętro mógł nie sprzedawać dobrze wiedział że będę budował jeszcze 3 piętra

takie mi sprzedał

Ale czy to znaczy, że muszą byc 3 takie same?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#15
(07-23-2017, 16:12)Dynvmo napisał(a):
(07-23-2017, 16:08)Mateuu napisał(a): Ja tego nie rozumiem, sprzedając mu sklep z 1 piętrem dałeś mu prawa do wyglądu zewnętrznego sklepu i 1 piętra. To czy skopiował twoje 2 piętro to chyba za mało bo elektron kiedyś skopiował piętro lidla i nie dostał bana.

Elektron budował 1 piętro lidla jeśli mnie nie myli chyba, że mnie oszukał tak jak z tym, że nie wywali mnie z żabki ;-;

Nie chcę się rozpisywać ale 1 piętro jak i reszta są mojego autorstwa. Każdy wie jaki jest elektron.
........................................UwU
Niedostępny
#16
Ja nwm co z tym zrobić niech Cichusek zadecyduje ale moim zdaniem to chamskie i nie powinien tak zrobić. A jeśli on skopiuje 3 piętro, które aktualnie robię i jest inne od pierwszego i drugiego to chyba powinien dostać bana :/
#17
(07-23-2017, 16:16)Zakopanu_TrupXD napisał(a): Ja nwm co z tym zrobić niech Cichusek zadecyduje ale moim zdaniem to chamskie i nie powinien tak zrobić. A jeśli on skopiuje 3 piętro, które aktualnie robię i jest inne od pierwszego i drugiego to chyba powinien dostać bana :/

Nagraj filmik (ewentualnie zrób dużo screenów) i porównaj swój sklep z jego bo nie wiadomo jak wygląda to 2 piętro nawet.
........................................UwU
Niedostępny
#18
Nie mam jak nagrać :/ ale na początku dodałem ss'y z porównaniem

Mateuu co do tego że pisałeś o tym, że ma prawo kopiować 1 piętro dobra akurat ok ale jeśli zrobi takie same 3, którego mu nie sprzedałem to już jest perfidna kopia, która zasługuje na bana :/

Bo 3 piętro jest całkowicie inne, z innych materiałów i o innym charakterze.
#19
tylko że chyba można robić 3 pientra takie same

mogłeś nie sprzedawać mi Auto Sklep że mi sprzedałeś mam prawo takie żeby budować sobie 3 pientra takie same
#20
do pierwszego pietra zalicza sie wzorek na dole i napis olx, tak?
powyzsze pietra (a wlasciwie sciany) nawiazuja wygladem do tego wzorku.
a skoro sprzedales mu jedno pietro, to przeciez nie musial go przebudowywac tylko rozbudowal sklep w gore nawiazujac do wygladu u dolu.
jest to przeciez normalne, malo kto buduje bloki z roznymi zewnetrznymi wygladami pieter.
caly temat jest dla mnie dosyc zawily i malo zrozumialy, ale czytajac wasze posty tak to wlasnie rozumiem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości