Kopia
#1
Mój nick: Zakopanu_TrupXD
Nick oskarżonego: NumZ
Opis sytuacji: Kopiuje 2 piętro auto sklepu Jysk (który wybudowałem na działce siostry ze względu z problemem numeracji działek, o której pisałem jakiś czas temu). Co prawda sprzedałem mu 1 piętro ale chyba nie może go skopiować skoro to mój autorski projekt. Gdybym to ja mu je budował wszystko byłoby ok a tak to nwm :/
Dowód/Screen:


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
co znaczy, ze sprzedales mu jedno pietro?
twoja siostra go dodala do swojej dzialki (ty wziales pieniadze) aby on sprzedawal przedmioty na wynajetym pietrze?
mogl to wziac za sprzedaz "projektu" lub cos podobnego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Nie. Chodzi o to, że ja miałem auto sklep 1 piętrowy. Sprzedałem mu go i zbudowałem sobie drugi tylko 2 piętrowy i on kopiuje to 2 piętro.
#4
da rade coś mu powiedzieć, że tak jak Dynvmo musi przerobić a jak nie to dostanie bana czy coś?
#5
Heh i jeszcze NumZ mi wmawia że za kopie nie ma bana XD
#6
jakie kopiowanie skoro 1 pientro jest takie same jak moje 2 ?
#7
Właśnie nie bo to mój autorski projekt i nie możesz go sobie tak o kopiować.

Ja ci sprzedałem 1 piętro a nie projekt.
#8
NumZ on ci sprzedał auto-sklep z 1 piętrem, powiedział, żebyś nie kopiował jego 2 raz a ty go kopiujesz wiec ? ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
po 1 nic nie mówił żebym nie robił 2 piętra
#10
Ja tego nie rozumiem, sprzedając mu sklep z 1 piętrem dałeś mu prawa do wyglądu zewnętrznego sklepu i 1 piętra. To czy skopiował twoje 2 piętro to chyba za mało bo elektron kiedyś skopiował piętro lidla i nie dostał bana.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości