Serwer
#11
Ci co chcą niech usuną wyspy itemy rozdają/wyrzucą i maja nową edycje co by powiedzieli gracze ktorzy zaczeli grac tydzien 2 tygodnie temu i sie napracowali by dojsc do tego co maja
#12
Tylko proponowalem od dawna wiem że nie będzie. O. Co spina?
#13
Drogi kreciku_. Lagi stoją najczęściej po stronie gracza. To wina gracza, że ma słabe łącze lub nie ma zasięgu.

Co do nowej edycji to tak jak powiedział szanowny Tails, po prostu jej nie będzie, ponieważ zostanie utracony postęp wszystkich graczy, co zniechęci większość osób do gry.

Niedostępny
#14
Wiem od 2 lat że nie będzie słońca już -.-

On mówi o lagach że woda nie rozlewa się a piasek itp nie leci w dół nie wiem czy to lat czzy co ale trzeba to naprawić raz na zawsze
#15
(07-18-2017, 21:59)MrFraky napisał(a): On mówi o lagach że woda nie rozlewa się a piasek itp nie leci w dół nie wiem czy to lat czzy co ale trzeba to naprawić raz na zawsze
To on musi naprawić swoje łącze, gdyż to najwyrazniej jego problem, iż ma takie lagi.

Niedostępny
#16
(07-18-2017, 21:06)Cichusek napisał(a): ale z tego co widze, to skyblock i waterblock od mojej pewnej zmiany, ktora wprowadzilem pare dni temu o wiele lepiej dziala.
Ktos Cię porwał? O.o Jakkkk?
To je cud!


Wysłane z mojego iPhone przy użyciu Tapatalk


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości