Serwer
#1
Mam prosbe odnosnie lagów na serwerze jasne da sie grac i nic nie scina ale to jak woda sie dlugo wylewa to koszmar nie wiem czy to jest zrobione specjalnie.Mam jeszcze pomysł żeby zrobic kanał na youtube na ktorym na początku przedstawicie wszystkie serwer po czym na pewno troche ludzi wejdzie na serwer oczywiscie najpierw trzeba napisac o tym na fb a kto wie moze pozniej mozna nagrywac porady dla nowych graczy co warto robic jak łatwo się wzbogacic itp. Mam nadzieje że wezniesz moj pomysl na powaznie nie wiem czy jest dobry ale moze 5,6 nowych stałych graczy dojdzie ;D
#2
Na tak. Ale już to ktoś proponował i ja też chyba wspominałem o yt. Dodam że najlepiej by było dać nowa edycję serwera gdzie wszystkie tryby dostają nowa edycję. Wtedy to powinno dużo ludzi wbić.
#3
Daj jej subka... Big Grin
Wchodzisz i klikasz w zakładkę " VIDEO "
https://m.youtube.com/channel/UCRUR8FgcSB0Ir4DdEyixEDw
#4
ale z tego co widze, to skyblock i waterblock od mojej pewnej zmiany, ktora wprowadzilem pare dni temu o wiele lepiej dziala.
przynajmniej po jego parametrach nie widze zeby cos sie dzialo.
sam serwer raczej nie potrzebuje reklamy, gracze tworza spolecznosc i go reklamuja nagrywajac rozne filmiki i zapraszajac znajomych.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(07-18-2017, 21:04)MrFraky napisał(a): Na tak. Ale już to ktoś proponował i ja też chyba wspominałem o yt. Dodam że najlepiej by było dać nowa edycję serwera gdzie wszystkie tryby dostają nowa edycję. Wtedy to powinno dużo ludzi wbić.

To zboduj spawny itd...
Wyślij ss i mapkę do cichego na pw...
Moze jol wgra jesli sie postarasz...
I masz nowol edycje...
#6
Wiem ze jest takie konto rzepielinka pajter ale mi tu chodzi o konto moderatora wlasciciela ktory wszystko pokaze objasni subskrybuje rzepke i lubie ja ale co z tego ona nie zaczela nagrywac od poczatku wyspy tylko jak juz byla rozwinieta albo rozwijala sie w 2 odcinki

(07-18-2017, 21:06)Cichusek napisał(a): ale z tego co widze, to skyblock i waterblock od mojej pewnej zmiany, ktora wprowadzilem pare dni temu o wiele lepiej dziala.
przynajmniej po jego parametrach nie widze zeby cos sie dzialo.
Zauważyłem ze dziala lepiej kilka dni temu woda wylewala sie z 15 sekund widac poprawe ale moglo by byc lepiej ale dobrze jest ze problem jest tylko z ta woda a serwer śmiga Wink
#7
Zadzwoń zmiana respu nic nie daje za bardzo a jakby każdemu wyspę Ender kasę aresztowana to może ktoś by wrócił ktoś by wbił bo od nowa to się fajnie gra i wgl rywalizacja przyjemna była itp
#8
MrFraky to nie wina serwera, zazwyczaj wina stoi po stronie gracza.
Nowej edycji nie będzie (Zniechęci bogatych graczy do gry)
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
Nie pisałem że wina serwera ale ostatnio ci bogaci gracze muszą się też
#10
(07-18-2017, 21:06)assassinClan napisał(a):
(07-18-2017, 21:04)MrFraky napisał(a): Na tak. Ale już to ktoś proponował i ja też chyba wspominałem o yt. Dodam że najlepiej by było dać nowa edycję serwera gdzie wszystkie tryby dostają nowa edycję. Wtedy to powinno dużo ludzi wbić.

To zboduj spawny itd...
Wyślij ss i mapkę do cichego na pw...
Moze jol wgra jesli sie postarasz...
I masz nowol edycje...
Nowy spawn, to jeszcze nie nowa edycja. :I

Takowej nie będzie, gdyż na ten moment poprostu nie jest ona tak bardzo potrzebna. A po niej graczy będzie znacząco mniej. No niestety.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości