Brak szacunku? yhym
#11
Cichusek pisze:
"twoje POSTY sa usuwane, bo uzywasz w nich wulgarnego slownictwa i piszesz je gdzie popadnie zamiast zalozyc osobny temat i wszystko na spokojnie wyjasnic. jak ty nie masz do nas szacunku, to my nie bedziemy mieli do ciebie."


Perfekcyjna puenta, panie Cichusku Wink

Pytanie jeszcze takie: Czemu nie można usurowić banów za obrazę? W sumie to powinno być to karane jak obraza administracji, gdyż obrażając gracza daje się do zrozumienia, iż nie ma się szacunku do niego, czyli potencjalnie do wszystkich, bo jest niekulturalny i w ogóle. Czemu by po prostu nie usurowić banów za obrazę? Jak patrzę na kłótnie na czacie, to mi się zle robi, a wyłączać czatu za bardzo nie mogę, bo bym się "odciął" od innych. A na /ignore nie wstawie, bo jak będzie jakiś evencik na kod czy "sprzedam...", to będzie nieuczciwe wobec wszystkich.
Liczy się sam fakt brzydkiego zachowania, racja? Trzeba jakoś grupę brzdąców wyćwiczyć w kulturze i szacunku. A jak nie inaczej, jak surowym banem?

Niedostępny
#12
Cichy o Hubie napisałem tyle ''choj w dupe od huba'' Nic wiecej o nim nie pisałem wiec no za 1 króciutkie zdanie ban na 5 dni? to trochę przesada i nie wiedziałem ze on był wtedy na classicu i to sie nie stalo o 11-12 tylko później i wczoraj nie pisałem wulgarnym językiem tylko to jest troche nie uczciwe...

Ja miałem szacunek do Huba ale jak on robi to co chce ktoś to już nie mam
#13
Pisząc "choj w dupe od huba" dajesz do zrozumienia, że on (brzydko mówiąc) dyma wszystkich jak leci. Nie powineneś się tak wyrażać o nikim. Samo w sobie to wulgaryzm i obraza w jednym.

Nie wiedziałeś, że był na serwerze? To twój problem, wybacz.

Może nie pisałeś wulgarnym językiem, ale na pewno bardzo niemiłym i niekulturalnym. Gdyby było mniej odzywek, prowokacji w tekście (tak, można tak) i innych tego typu, to Twoje posty raczej nie zostałyby skasowane. Pomyśl też o tym.

Niedostępny
#14
Dobra zamknijcie se to bo widze ze wy wolicie w dupie wszystko miec i oddac innym. Ja walcze o swoje nie wiem jak wy ale z wami to jedynie mozna...

zamknijcie se post * By nie bylo ze znowu wyzywam, bo przeciez co zlego to ja a co dobre to nie wy.

I dokonczę to tym że z tych Matich itd mam beke i tyle.
#15
MrFreaky nie wiem o co chodzi ale nawet wczoraj miales jakies dziwne wąty i spinu do kazdego chlopie wez sie ogarnij dostales bana to pewnie zasluzonego.
#16
Ja sie nie spinałem -.-

Zrozum to w końcu. A sie odwołuje bo trochę chyba za długi jak za 5 wyrazów ale ok.
#17
teraz tak sobie mysle, ze chyba dalem zbyt krótkiego bana :/ chyba nie zrozumiales, ze to jest az tak obraźliwe. tak jak cichy napisał, ty nie masz szacunku do mnie - ja do ciebie.

Pozdrawiam Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#18
(07-18-2017, 10:27)HubPlayGames napisał(a): teraz tak sobie mysle, ze chyba dalem zbyt krótkiego bana :/ chyba nie zrozumiales, ze to jest az tak obraźliwe. tak jak cichy napisał, ty nie masz szacunku do mnie - ja do ciebie.

Pozdrawiam Smile

Tylko, że wg mnie ban powinien być obiektywny, a nie wyższy dla kogoś kogo nie lubisz Hub... Takie jest moje zdanie. Będąc pomocnikiem oddzielasz swoją urażoną dumę i oceniasz każdego tak samo, a nie każdego z osobna...
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#19
(07-18-2017, 10:35)Rzepielinka napisał(a):
(07-18-2017, 10:27)HubPlayGames napisał(a): teraz tak sobie mysle, ze chyba dalem zbyt krótkiego bana :/ chyba nie zrozumiales, ze to jest az tak obraźliwe. tak jak cichy napisał, ty nie masz szacunku do mnie - ja do ciebie.

Pozdrawiam Smile

Tylko, że wg mnie ban powinien być obiektywny, a nie wyższy dla kogoś kogo nie lubisz Hub... Takie jest moje zdanie. Będąc pomocnikiem oddzielasz swoją urażoną dumę i oceniasz każdego tak samo, a nie każdego z osobna...

nie oceniam nikogo z osobna, jednak obraza administracji rozni się od obrazy gracza.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#20
Pomocnik gracz? Jaka róznica? ten moze banowac ten nie. i tyle W realu jestescie na takim samym poziomie a ty narazie udawiadniasz ze jestes na nizszym bo banujesz tak jak chcesz a nie sprawiedliwie. Dobra jak obraza pomocnika jest wyzsza to spoko ale nie 40x chyba wyzsza... tylko 2-3 krotnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości