Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Brak szacunku? yhym - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Sky-Land.pl (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Forum - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: Brak szacunku? yhym (/showthread.php?tid=29449)

Strony: 1 2 3 4


Brak szacunku? yhym - MrFraky - 07-18-2017

Mowa o mnie w sprawie szacunku? Taaaa ale moje wątki dotyczące bana, bezstronnosci i długosci bana odrazu usuwane. Hub boi sie juz nawet problemu rozwiazywac i popiera tylko swoich ''kolezkow'' np. Matiego który wczoraj powiedzial ze karze hubowi mnie zbanowac i tak sie stalo. Taka to nasza administracja. Nie jestem bez winy ale jego wtedy na serwie nie bylo a jak byl to nie wiedzialem mozecie to sb gdzies tam sprawdzic kiedy wbilem na classic a kiedy z niego wyszedlem. Hub nie jest bezstronny... Tacy admini są źli i nie uczciwi. Bany za prawie to samo daje 3h albo 5godzin gdzie nawet WĄTKU głupiego nie było. Dajcie mi jakieś dowody, że tak pisałem, że kogokolwiek obrażałem no dajcie dajcie to zobaczymy. 6 ss vs 0 i ban 3 h i 5 dni. Brawo Hub brawo brawo brawo. KAPPA.
Ja to bym cię dawno usunął z tej roli albo ci pożądne kazanie wygłosił na temat jak być dobrym i sprawiedliwym adminem bo ty tak nie potrafisz. Nie wiem czy chcesz sie podlizać kolegą czy co ale ogarnij sie chłopcze.
Tu jest wątek - http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=29437&highlight=Skarga
Ban 3h a ban 5 dni bez dowodów.
Sprawa SKIEROWANA TYLKO I WYŁĄCZNIE DO CICHUSKA I HUBA. Koledzy Huba do spania i nie odpisywać na ten post.


RE: Brak szacunku? yhym - Rumbur - 07-18-2017

Sam widzialem jak obrażales huba na czacie bo myslales ze jest na vanishu to teraz masz.


RE: Brak szacunku? yhym - h3zquu - 07-18-2017

MrFraky sam bys nie potrafil nawet byc dobrym pomocnikiem, a narzekasz na huba. Powiedzialem tak, bo sie nalezalo, bez powodu obraziles huba + slownictwo. Nalezal ci sie i tyle.

"Koledzy huba do spania". Nie chce nic mowic, ale jakies 1/3 serwera juz nie spi, a jest 9:16 w Polsce (chyba, nwm jak jest bo ja w Kopenhadze). Sam sie ogarnij fraky, udajesz takiego chojraka a potem jest jak jest - narzekasz na to co zrobiles. Nie oceniaj innych jak ich dobrze nie znasz i tyle. I prawdopodobnie sam obrazasz teraz "kolegow" huba w tym watku, tak jak zcytowalem "Koledzy huba do spania". Moze ktos lubi wstawac o 9:00. To ze sa wakacje to nie znaczy, ze ktos nie moze spac do 9:00.


RE: Brak szacunku? yhym - MrFraky - 07-18-2017

PISALEM ZE NIE JESTEM BEZ WINY ALE NO 3 h a 5 dni to moze zajebisty admin? pfff. UMIECIE CZYTAC Sprawa do Huba i cichuska. Ja tez widzialem jak wy mnie obrazaliscie i co nie placze jak wy mam to w dupie. Ty sie mozesz ogarnac. Nie mowie ze bylbym pomocnikiem dobrym nawet nim nie chce byc


RE: Brak szacunku? yhym - h3zquu - 07-18-2017

Ja sie nie musze ogarniac, ja jestem jeszcze normalnym czlowiekiem. Powtorze: Hub jest tylko pomocnikiem. My ciebie nie obrazalismy, wiec prosze cie nie wymyslaj juz takie klamstwa.


RE: Brak szacunku? yhym - Iam - 07-18-2017

Nawet bym Ci uwierzył MrFraky w historię. Problem jest tylko jeden, może dwa, albo i trzy:
* Zamiast na spokojnie wytłumaczyć udrękę to krzyczysz i dodajesz ironie jedna za drugą
* Twoja ortografia wzbudza u mnie brak zaufania do Ciebie
* Sposób wysławiania się pozostawia wiele do życzenia


RE: Brak szacunku? yhym - Rumbur - 07-18-2017

Za obraze administracji moze byc nawet perm wiec ciesz się że tylko na tyle dostales.


RE: Brak szacunku? yhym - h3zquu - 07-18-2017

(07-18-2017, 08:25)RumburRak napisał(a): Za obraze administracji moze byc nawet perm wiec ciesz się że tylko na tyle dostales.
Np. taki Buczer dostal bana na 1 dzien za slownictwo potem perma za obraze administracji.


RE: Brak szacunku? yhym - Iam - 07-18-2017

(07-18-2017, 08:02)MrFraky napisał(a): Nie jestem bez winy ale jego wtedy na serwie nie bylo a jak byl to nie wiedzialem (...) Bany za prawie to samo daje 3h albo 5godzin gdzie nawet WĄTKU głupiego nie było. (...)
Ja to bym cię dawno usunął z tej roli albo ci pożądne kazanie wygłosił na temat jak być dobrym i sprawiedliwym adminem bo ty tak nie potrafisz. (...)

Koledzy Huba do spania i nie odpisywać na ten post.

1. "Nie jestem bez winy ale..." - przepraszam Cię, przyznajesz się do błędu, a teraz się od niego odwołujesz
2. "jego wtedy na serwie nie bylo a jak byl to nie wiedzialem" - Hub był wtedy na serwerze, kilka minut przed Twoim wybrykiem (między 11:00 a 12:00, jak dobrze pamiętam). To, że Ci się wydawało, że go nie ma na serwerze to tylko kwestia vanisha. A i co, gracza na serwerze nie ma to wolno go obrażać? :v
3. "Bany za prawie to samo daje" - obraza szarego gracza a członka administracji to nie to samo. W pierwszym przypadku faktycznie obrażasz szarego gracza, ale w drugim obrażasz osobę nadzorującą pewne grupy osób, żeby się podporządkowywały (czyli po ludzku: pilnuje ich, żeby czegoś głupiego na serwie nie było [aka cheaty, obrazy itd.). Co prowadzi ciągiem ciekawych skojarzeń do tego, że obrażając helpera czy właściciela obrażasz serwer, czyli go nie lubisz lub nienawidzisz, czyli ban słuszny.
4. "Ja to bym cię dawno usunął z tej roli..." - Ja to bym Cię zakneblował za głupoty, które próbujesz wmawiać.
5. "Koledzy Huba do spania i nie odpisywać na ten post." - jest coś takiego jak wolność słowa i poglądów. Żadna osoba czy firma/instytucja nie może jej ograniczać.


RE: Brak szacunku? yhym - Cichusek - 07-18-2017

(07-18-2017, 08:25)RumburRak napisał(a): Za obraze administracji moze byc nawet perm wiec ciesz się że tylko na tyle dostales.

nie widzialem tego zajscia, ale pomocnik nie musi wstawiac skargi na forum z dowodami aby potem sam zbanowac tego gracza.
obraza administracji jest inaczej traktowana.
sam banuje takie osoby na minimum 1-2 dni nawet jak obraza byla mala, gdzie za obraze w ten sposob zwyklego gracza zapewne w ogole by nie bylo kary.
za cos wiekszego ban jest na dluzej, albo na stale.
tyczy sie to obrazy administracji jak i calego serwera.

twoje POSTY sa usuwane, bo uzywasz w nich wulgarnego slownictwa i piszesz je gdzie popadnie zamiast zalozyc osobny temat i wszystko na spokojnie wyjasnic. jak ty nie masz do nas szacunku, to my nie bedziemy mieli do ciebie.