Zgapianie V2
#11
(07-18-2017, 02:13)Dynvmo napisał(a): To nie jest zmiana bloków ... zmieniłem również obwód wzorku, wejście oraz dach
Ogarnij się gościu, Koksu10PL na prisonie ma tak samo i nie prujesz dupy...

A po za tym rok temu zbudowalem xyz tak samo i jakoś nie przeszkadzało ci to, nie zmienię już więcej wyglądu

wedlug mnie to nadal za malo.
zreszta sam sobie wyswietl oba screeny, na pierwszy rzut oka oba budynki sa identyczne oprocz tych blokow zlota/wegla.
powinien byc chociaz inny wzorek ulozony np. pionowe pasy, a nie kratka.
tak samo tlo za napisem jest identyczne, taki sam prostokat, takie samo szklo, taka sama lawa i miejsce polozenia na budynku.
liscie na rogach juz sie tak nie rzucaja w oczy, ale powyzsze elementy bardzo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Cichusku taki auto-sklep jak pokazałem na screenie (Ten z blokami węgla) miałem przez pół roku na serwerze prison.
Gracz mateuu nie przyczepił się wtedy do niego a teraz co? Zmiana? Nie będę już dalej zmieniał wyglądu chyba, że w środku, gdyż taki auto-sklep mi się podoba jeśli go chociaż trochę przerobię będzie inny i nie w moim guście...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#13
(07-18-2017, 08:52)Dynvmo napisał(a): Cichusku taki auto-sklep jak pokazałem na screenie (Ten z blokami węgla) miałem przez pół roku na serwerze prison.
Gracz mateuu nie przyczepił się wtedy do niego a teraz co? Zmiana? Nie będę już dalej zmieniał wyglądu chyba, że w środku, gdyż taki auto-sklep mi się podoba jeśli go chociaż trochę przerobię będzie inny i nie w moim guście...

Ty jesteś ułomny? Cały czas pisałem ci że masz go zmienić a ty nic aż w końcu sprzedałeś działkę elektronowi.
Nie interesuje mnie to czy to będzie w twoim guście czy nie, masz to zmienić.
Dodam ze ja i cichy nie będziemy czekać wieki na zmianę tego sklepu, ja ci daje 2 dni maksymalnie, nie wiem ile cichy ale pewnie podobnie więc lepiej się pośpiesz jeżeli nie chcesz żeby cichy ci skasował działkę.
........................................UwU
Niedostępny
#14
(07-18-2017, 08:43)Iam napisał(a): Dynvmo, ktoś wykorzystał pewien pomysł, tak? Bardzo Ci się spodobał, tak? Zapytałeś o zgodę na "inspirację"? Nie. Zrobiłeś cokolwiek, żebyś teraz nie miał tego typu problemów? Nie. Chcesz dogadać się z Mateuu? Nie wydaje mi się. Jakby nie patrzeć, jako pierwszy auto-sklep o (tu wstaw wygląd auto-sklep) zbudował Mateuu. Nie musi się on zgadzać na Twoje zachcianki do kopii, bo to jakby nie patrzeć, on to pierwszy na serwerze zbudował i tym dominuje. Zwykła zmiana części bloków nie wystarczy. Do wymiany są praktycznie wszystkie typy bloków, jeśli nie chcesz mieć dalszych problemów.
My to cały czas mówimy... :/

Nie wiem czemu, Dynvmo ciągle kombinujesz. Wcześniej radziłem ci abyś nie kopiował tego sklepu, bo Mateuu nie odpuści, ale trudno się dziwić...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
(07-18-2017, 08:52)Dynvmo napisał(a): Nie będę już dalej zmieniał wyglądu chyba, że w środku, gdyż taki auto-sklep mi się podoba jeśli go chociaż trochę przerobię będzie inny i nie w moim guście...
Nie wszystko się ma, co się lubi. Jeśli nie chcesz zmieniać budowli, to chociaż ją rozbierz, żeby surowców nie stracić. A tak poważnie to zastanów się: Co mogę jeszcze zmienić? Mogę dać zamiast przeplatanek jakieś paski czy inne wzory. Pomysłów wbrew pozorom jest bardzo dużo. Tylko ty nie chcesz ich zrealizować, bo się niepotrzebnie uparłeś.

Niedostępny
#16
Przepraszam a to co to jest?
-AutoSklep
Ale nie autorski bo przecież tylko Mateuu może mieć wzory na ścianie pfff
http://imgur.com/a/U5I24
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#17
(07-18-2017, 09:15)Dynvmo napisał(a): Przepraszam a to co to jest?
-AutoSklep
Ale nie autorski bo przecież tylko Mateuu może mieć wzory na ścianie pfff
http://imgur.com/a/U5I24


Ty naprawdę jesteś ułomny, skończ się wreszcie kłócić bo i tak nie masz racji, zainteresuj się sobą a nie innymi. Koksu się zajme ale najpierw wolę wyjaśnić sprawe z tobą. Weź się ogarnij i Zmień ten sklep, daje ci 2 dni.
........................................UwU
Niedostępny
#18
Chciałbyś Wink

Teraz ci pasi?
http://imgur.com/a/JBwuR
Nikt mi nie wmówi teraz, że to podróba lidla ;-;
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#19
(07-18-2017, 09:28)Dynvmo napisał(a): Chciałbyś Wink

Teraz ci pasi?
http://imgur.com/a/JBwuR
Nikt mi nie wmówi teraz, że to podróba lidla ;-;
Teraz zrób to na classicu i nikt już na peno nie powie, że to kopia/ściąga/podróba lidla.

Niedostępny
#20
Tylko skąd ja znajde tyle bloków kwarcu XD
Zostało ci coś z wczoraj?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości