Zgapianie V2
#1
Zmieniłem wygląd
Przed: http://imgur.com/a/kLELD
Po: http://imgur.com/a/PRn6T
Środek też zmieniać ?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Ile jeszcze wątków zrobisz na temat zgapiania? To robi się nudne.
#3
(07-17-2017, 11:38)Im Fake. napisał(a): Ile jeszcze wątków zrobisz na temat zgapiania? To robi się nudne.

Jeszcze 4
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
Dynvmo chciał po prostu pokazać, że zmienił budowlę oraz, że ban finalnie mu się nie należy, gdyż zmienił wystrój zewnętrzny.

Do Dynvmo: Wystrój wewnętrzny też zrób inny, oryginalny. A na przysżłość to jak coś Ci się podoba to nie ściągaj od kogoś bez jego zgody, rozumiem inspirację, ale nie kopię.

Niedostępny
#5
Nadal uważam że to jest kopia 1:1 ponieważ zmiana bloku ze złota na węgiel nic nie da.
........................................UwU
Niedostępny
#6
Wedlug mnie to nadal za mala zmiana.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
(07-17-2017, 22:07)RumburRak napisał(a): Wedlug mnie to nadal za mala zmiana.

No właśnie, pośpiesz się z tą zmianą lepiej bo ci cichy usunie ten sklep.
........................................UwU
Niedostępny
#8
To nie jest zmiana bloków ... zmieniłem również obwód wzorku, wejście oraz dach
Ogarnij się gościu, Koksu10PL na prisonie ma tak samo i nie prujesz dupy...

A po za tym rok temu zbudowalem xyz tak samo i jakoś nie przeszkadzało ci to, nie zmienię już więcej wyglądu
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
(07-18-2017, 02:13)Dynvmo napisał(a): To nie jest zmiana bloków ... zmieniłem również obwód wzorku, wejście oraz dach
Ogarnij się gościu, Koksu10PL na prisonie ma tak samo i nie prujesz dupy...

A po za tym rok temu zbudowalem xyz tak samo i jakoś nie przeszkadzało ci to, nie zmienię już więcej wyglądu

To jest właśnie zmiana bloków. Wow zmieniłeś wejście szkoda że to nic nie daje. Zawsze mówiłem że xyz to kopia lidla więc nie wiem w czym problem. Lepiej interesuje się sobą a nie koksu bo jeszcze jego sklepem się zajme, spokojnie. Jak nie zmienisz wyglądu sklepu bo to nadal Lidl zwłaszcza w środku to cichy ci usunie sklep i tyle, lepiej się pośpiesz bo ja i cichy nie będziemy czekać miesiąc.
........................................UwU
Niedostępny
#10
Dynvmo, ktoś wykorzystał pewien pomysł, tak? Bardzo Ci się spodobał, tak? Zapytałeś o zgodę na "inspirację"? Nie. Zrobiłeś cokolwiek, żebyś teraz nie miał tego typu problemów? Nie. Chcesz dogadać się z Mateuu? Nie wydaje mi się. Jakby nie patrzeć, jako pierwszy auto-sklep o (tu wstaw wygląd auto-sklep) zbudował Mateuu. Nie musi się on zgadzać na Twoje zachcianki do kopii, bo to jakby nie patrzeć, on to pierwszy na serwerze zbudował i tym dominuje. Zwykła zmiana części bloków nie wystarczy. Do wymiany są praktycznie wszystkie typy bloków, jeśli nie chcesz mieć dalszych problemów.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości