WAŻNY WĄTEK! v2
#11
(06-27-2017, 13:43)RumburRak napisał(a): Jesli juz mialabyc ta edycja to proponuje zeby nie mozna bylo zdobyc jakies unikatowe przedmioty typu glowy i endstony i zareklamowac trzebaby bylo na facebooku przeciez po cos mamy ten fanpage . Może na poczatek lipca na 20:00 i przydalaby sie wtedy mozliwosc wczesniejszego kupienia vipa. I ta nowa edycja tylko na classic by sie przydala. I proponuje zeby na nowej edycji jesli by byla zostal ten spawn co teraz jest.

Przecież vipy by zostały.


(06-27-2017, 13:44)Snaxx napisał(a): Ogolnie nie gram na Classicu ale sie wypowiem.. Tak najlepiej powiedziec Zakopanu_Trupie co nie? ''nikt nie chce'' mimo ze nie masz kontaktu ze wszystkimi moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jesli Cichy by sie zgodzil bylaby ankieta... dokladnie to samo rozwiazanie zostalo zastosowane przy wprowadzeniu c4 na pvp
pozdrawiam oski632

Jakbym mógł dodać opcję ankiety to bym to zrobił, we wcześniejszym wątku zrobiłem strawpolla. xD
#12
Ale Cichy moze zrobic ta ankiete tak mi sie wydaje.. gdy to przeczyta bedzie mogl takowa ustawic o ile w ogole sie zgodzi na glosowanie w sprawie nowej edycji
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#13
A jakby zostaly to spoko ale reset calego serwera?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#14
(06-27-2017, 13:50)RumburRak napisał(a): A jakby zostaly to spoko ale reset calego serwera?

Raczej by zostały, jak nie to Cichy by przeniósł, tak reset wszystkiego, nie tylko classica.


(06-27-2017, 13:50)Snaxx napisał(a): Ale Cichy moze zrobic ta ankiete tak mi sie wydaje.. gdy to przeczyta bedzie mogl takowa ustawic o ile w ogole sie zgodzi na glosowanie w sprawie nowej edycji

Tak Cichy może.
#15
Ale co to zmienia, przecież w poprzednim wątku wyraźnie napisał że nie ma czasu/nie ma kto mu pomóc przy przestawianiu serwera na nową wersję. To że większość ludzi będzie chciała nową wersję nie jest niczym odkrywczym i nie trzeba do tego ankiet xd
¯\_(ツ)_/¯
#16
(06-27-2017, 14:02)Grzancia napisał(a): Kacpi mnie zmusił żebym coś ty napisała to piszę. Jakby coś to idziemy na kebsa o 16

Miało być coś miłego, na loda (: xD

(06-27-2017, 14:02)Croxx napisał(a): Ale co to zmienia, przecież w poprzednim wątku wyraźnie napisał że nie ma czasu/nie ma kto mu pomóc przy przestawianiu serwera na nową wersję. To że większość ludzi będzie chciała nową wersję nie jest niczym odkrywczym i nie trzeba do tego ankiet xd

Ale przez całe wakacje chyba można zrobić? Przecież możemy poczekać na to nawet parę miesięcy, można robić stopniowo jak napisałem w wątku.
#17
Woter blocka zostawcie z resztą rupta co chceta Smile
Bezsens dla mnie Wink
#18
https://strawpoll.com/23s9r87 <-- głosujcie :v
#19
(06-27-2017, 14:04)Mysiastyyy napisał(a): Woter blocka zostawcie

Jak wszystko to wszystko.

Mi też ten pomysł nie zbyt się podoba, ale co z niego wyjdzie nie wiadomo, chodziarz istnieje duża szansa że: nic

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#20
(06-27-2017, 13:15)Cichusek napisał(a): po prostu nie zmienie wersji gry, co ci ona przeszkadza? wczoraj patrzylem i wszystkie serwery zazwyczaj wspieraja wersje 1.8 tak jak u nas.
dla kilku nowych itemkow chcesz resetu prawie calego serwera?

chyba wyrazilem sie jasno, ze nie zmienie wersji gry.
temat zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości